Картка Rozetka

Відгуки покупців про Пластиковий комод "R-plastic" (34 * 40 * 86см), коричневий

Код:  260305246
Оцінка користувачів 4.44/5
на основі 47 відгуків
  • 5 зiрок
    34 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • AI аналіз відгуків
    45 відгуків:  позитивний: 78%, нейтральний: 10%, негативний: 12%
    Клієнти загалом задоволені покупкою пластикового комода: відзначають його місткість, простоту збирання та гарний зовнішній вигляд. Серед основних переваг — якість пластику, зручність у використанні, компактність і відповідність ціни виробу. Водночас зустрічаються скарги на жорсткі шухляди, дрібні дефекти пластику, рідкісні випадки браку та проблеми з доставкою. Менеджмент магазину часто отримує позитивні відгуки за швидкість та готовність вирішувати питання.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Ірина П***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Замовляла 2 коричневих комода, їх нажаль уже не було. Прислали бежево-коричневі. Потрібно було поставити щось в куток.

    Переваги:
    Сподобались
    Недоліки:
    Запах пластика
  • Леонід К***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Класний комод,підійде майже будь куди,беру вже 3-ю штуку. Все подобається

  • Марина З***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Цілком задоволена покупкою. Досить міцний, не хитається, не має сторонніх і неприємних запахів. Легко збирається. Має гарний вигляд. Дякую.

  • Людмила Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Все супер, дякую! Трошки в деяких місцях прийшлось "підшкурити" пластик нождачкою, але то таке... Загалом дуже задоволена.

  • Таміла Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Отримали на пункті самовивозу, гарне пакування, все ціле.
    Зібрали за 3 хвилини.
    Пластик міцний, не "грає", не вигинається.
    Компактний розмір, але вмістилося дуже багато дрібних кухонних девайсів і посуду.
    Одразу був запах пластику, за кілька годин зник. Загалом чудове рішення, якщо місця мало і багато потрібного "мотлоху" на кухні, який нікуди не поміщається.

    Переваги:
    Міцний, компактний, місткий
    Недоліки:
    Загалом нема, хіба що трохи туго висуваються шухлядки
  • Надія Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Відправили не таку модель, як замовляла.

  • Александра П***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Гарний комод.
    Через переїзд треба розібрати- не піддається взагалі!!!
    Допоможіть , будь ласка, з його розбором! Максимум, що вдалося зняти- верхня кришка. Усе..,,

  • Цымбал Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Классный комод рекомендую!

    Переваги:
    Качество, дизайн, лёгкая сборка!
    Недоліки:
    Нет
  • Кухарук И***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Жодних питань до виробу і в принципі до продавця.ю Комплект був поний, все ціле. Браук не було.

    Переваги:
    Недорогий, якісний, нічого не скрипить все відкривається, темний колір
    Недоліки:
    Відсутні
  • Оксана Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Комод супер

    Переваги:
    Быстро собирается, качество радует.
    Недоліки:
    Недостатков нет
  • Олена
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Комод супер. Пришел целый, ящики глубокие ,устойчевый, пластик отличного качества,цвет соответствует картинки. Спасибо

    Переваги:
    Цвет, качество ,вместимость
    Недоліки:
    Нет
  • Юлія К***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Чудовий комод, повністю відповідає опису. Я задоволена

    Переваги:
    Зручний в зборці, легкий, компактний.
    Недоліки:
    Не знайшла
  • Виктория Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Досить гарна якість за такі гроші.

    Переваги:
    Якісний пластик, все ціле
    Недоліки:
    Деякі шухляди закриваються важко.
  • Ирина Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Дякую

  • Марія К***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Хороший комод. Цілий прийшов. Гарний колір. Глибокі ящики.

    Переваги:
    Ціна. Глибокі ящики. Симпатичний на вигляд
    Недоліки:
    Не знайшла
  • Надія
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Не задоволена товаром, ні один ящик до кінця нормально не закривається, тільки якщо прикласти грубу силу(((шкода, даремно витрачені кошти

  • Галина Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Ціна особливо потішила)

    Переваги:
    Легко збирається, місткий.
  • Катерина Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Гарний і зручний комод

    Переваги:
    Легко збирати, суцільні ящики
  • Екатерина М***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Отличный комод на столько, что купили у продавца 4 штуки!

    Переваги:
    Крепкий, надёжный, удобный, отличная цена
    Недоліки:
    Нет
  • Ольга Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Чудовий і легкий комод для різних речей)всі деталі гарно вирізані,не має лишнього пластика

    Переваги:
    Легко зібрати,додаткові ніжки
    Недоліки:
    Не знайшла
  • Юлія Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Комод прикольний Гарний вид завдяки узору

    Переваги:
    Зібрала за 5 хвилин; міцний пластик, стійка конструкція.
    Недоліки:
    Трохи туго наприкінці(коли майже засунулись) заїжають шухляди, зачіпаються за верхні деталі. Та маю надію, що притруться
  • Лагерна Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Ціна і якість на вищому рівні!

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не знайшла
  • Елена П***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Чудовий комод, продавець швидко відправив.
    Все чудово дякую.

    Переваги:
    Легко збирати.
    Недоліки:
    Немає
  • Екатерина М***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Дуже сподобався комод, спочку придбали один, зібрали роздивились, переконались що виріб дійсно класний за свої гроші, вирішили замовити ще один і поєднати два, зробити один високий який чудово став у нашу нішу. Радимо усім хто ще вагається

    Переваги:
    Надійний і міцний пластик, гарна якість складання, швидко і зручно збирається
    Недоліки:
    деякі деталі мають незначне деформування, але на якість це не відображається
  • Екатерина М***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Отличный комод за свою цену)) сделали обзор на своём Ютуб-канале даже.

    Переваги:
    Быстрая доставка, дебелый пластик, качество соответствует цене
    Недоліки:
    Пока не заметили
  • Анна З***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Быстрая доставка, хорошое качество, и цена

    Переваги:
    Всё пришло быстро и целое, цена супер
    Недоліки:
    Нет
  • Василюк Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    З трьох комодів зробила два під свій зріст, дуже зручно

    Переваги:
    Легко комбінується, гарна ціна за достатньо міцну пластмасу
    Недоліки:
    Не найширший хоча і глибокий, це може бути перевагою при малому метражі кімнати, дві полиці ходять туго але усе працює
  • Светлана Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    покупкой довольна, комод хорошего качества и цвет приятный, легко собрали, вместительный, сервис отличный, доставили быстро

    Переваги:
    Отличное качество, спасибо, довольна
    Недоліки:
    пока нет
  • Валерия
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Классный комод,приехал целый , ящики хорошо выдвигаются,спасибо продавцу,доставка быстрая ,я довольна.

    Переваги:
    Цена,качество
    Недоліки:
    Нет
  • Анастасія Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Не посмотрела размеры, думала, он больше.
    Воняет пластиком, оставляла на балконе на два дня, чтобы проветрился
    В остальном, всё хорошо

  • Анна З***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    При абсолютно целой упаковке,разбитый комод!

  • Ирина Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Никогда не воспользуюсь вашим магазином

    Переваги:
    Ужасное состояние ,много сколов по всему комоду
    Недоліки:
    Много сколов
    • Ирина Б***

      Спасибо магазину Органайзик, заменили поломанные детали бесплатно , очень приятный менеджер

  • Іванна С***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Хороший

    Переваги:
    Легко зібрати
    Недоліки:
    Поки не виявлено
  • Феликс О***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    один из комодов пришел некомплект.
    нет полки-перегородки.

    Переваги:
    хорошие комодьі
    Недоліки:
    некомлект!
    • Продавець  Органайзик

      Добрый день. В ближайшее время наш менеджер свяжется для решения данной проблемы.

  • Мария Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Заказывала по цене 420грн.,а оказвлось 448грн.собрала очень быстро,ящики ездят хорошо

    Переваги:
    Нет запаха пластика,цена
    Недоліки:
    Небольшие царапины на ящиках,на всех 4-ох
    • Продавець  Органайзик

      Доброго дня, Марія. Дякуємо за відгук. Різниця в 28 грн - це комісія за послугу "грошовий переказ", яку встановлює перевезник. Ціна на товар актуальна.

  • Людмила С***
    Відгук від покупця. Продавець: Органайзик

    Комод такій, як на фото. Доставлений швидко, без пошкоджень. Збирається легко, навіть без інструкції.

    Переваги:
    Гарна якість матеріалу з якого зроблено комод.
    Недоліки:
    Немає