- Лилия Я***Відгук від покупця. Продавець: CYBEREX
Собаці дуже подобалося злизувать !! Мабуть смачна !!!
- Переваги:
- Запашна, добре захищено
- Недоліки:
- Тверда,незручно користуватись
- Продавець CYBEREX
Щиро дякуємо за відгук! Передамо ваші зауваження виробнику. Бажаємо веселих прогулянок з улюбленцем!
- ВалеріяВідгук від покупця. Продавець: CYBEREX
Мій пес не намагається з'їсти цей віск на відміну від усіх інших.
Слідів наче не залишає. Мені здався більш твердим, ніж інші, але це не плюс і не мінус.- Продавець CYBEREX
Валерія, щиро дякуємо за відгук! Бажаємо, щоб лапки ніколи не боліли. Веселих зимових прогулянок!
- Інна Р***Відгук від покупця. Продавець: CYBEREX
Гарний віск. Лапки стали мʼякіші і відчувається, що собаці комфортно на холоді.
Швидка доставка та гарний сервіс.- Переваги:
- Без аромату. Не залишає масних слідів.
- Недоліки:
- Відсутні.
- Продавець CYBEREX
Щиро дякуємо за відгук! Бажаємо приємних зимових прогулянок!
- МаріяВідгук від покупця. Продавець: CYBEREX
Чудовий товар, відмінно погладшує лапки улюбленця. Вартий своїх грошей.
- Продавець CYBEREX
Щиро дякуємо за відгук! Бажаємо гарних прогулянок.
- Анна Б***Відгук від покупця. Продавець: CYBEREX
Реальний захист для лап! Рекомендую усім! Собака на прогулянці почувається чудово, має змогу пересуватись вільно по обробленним реагентами вулицям! Не потребує змивань, безпечний завдяки натуральним компонентам!
- Недоліки:
- не помітила
- Продавець CYBEREX
Щиро дякуємо за відгук! Веселих зимових прогулянок!
- Андрій О***Відгук від покупця. Продавець: CYBEREX
Хоч і написано, що барбоси не їдять його, але мій "пожирач" намагається злизувати, але то не недолік, а знак якості товару. Повеселили і порадували водночас паперові "КАКульки", додані до посилки, натяк на те, що треба прибирати за тваринами, якщо хтось ще того не робить - так от соціальна складова товару.
- Переваги:
- Навіть в мене пальці стали м'якенькі і гладенькі
- Продавець CYBEREX
В описі вказано, що склад повністю безпечний при злизуванні собакою. Щиро дякуємо за відгук! Не хворійте, веселих прогулянок!
