Картка Rozetka

Відгуки покупців про Стіл-піднос для снідалку коричневий

Код:  267340591
Оцінка користувачів 4/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Анжелика К***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Простой, удобный столик

    • Продавець  Дом на все 100

      Дякуємо за вівдгук. Ми раді, що Стіл-піднос для снідалку, який Ви придбали, виявився Вам корисним і зручним.

  • Станислав
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    За эту цену соответствует. Как и было в одном комментарии, папался небольшой остаток литья и пришлось с помощью паяльника подправить. Столешница прочная, ножки, так среднее... но легче чем был деревянный. В общем, зимним вечером залезть под одеяло, взять ноутбук на столик, в самый раз за эту цену.

    Переваги:
    столешница, небольшой вес, высота ножек.
    Недоліки:
    ну конструкцию ножек хорошо-бы доработать производителю. ну и литейный брак не допускать.
    • Продавець  Дом на все 100

      Вдячні за позитивний відгук. Дякуємо за конструктивні побажання. Вони будуть передані виробнику у відділ якості.

  • Тетяна Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Я думаю такий недолік при відправленні могли помітити.

    Недоліки:
    Бракована ніжка,не фіксується з однієї сторони.
    • Продавець  Дом на все 100

      Добрий день, Тетяна. Ми ознайомилися з вашим зверненням, з приводу бракованої ніжки. Якщо в процесі початку ексклуатації виробу, Покупцем виявлено скритий заводський брак , ми просимо надіслати нам відео проблемного вузла. У разі підтвердження заводського браку, ми гарантуємо обмін отриманого Вами бракованного товару, на новий. Просимо звя затися з Відправником для узгодження всіх питань.

  • Юлія С***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Дуже зручний столик. Пластик міцний і не смердить.

    Переваги:
    Зручний, якщо скласти ніжки під низ, ти виходить піднос
    Недоліки:
    Нема
  • Юлия
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Хороший столик на свои деньги. Удобный!

    Недоліки:
    нет)
  • Богдан Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Если аккуратно пользоваться, то думаю можно попользоваться какое-то время.
    (опять же повторюсь, за такую цену получаете соответствующее качество).
    Я брал этот столик под ноут, что бы можно было на кровати работать. Ноут выдерживает норм.

    Переваги:
    Дешевый. Стоит своих денег.
    Недоліки:
    Качество низкое. Сильно скрипит. Люфты из-за того, что крепление плохое!