- Анастасія С***Відгук від покупця. Продавець: October
Купувала донечці 10 років, вона дуже задоволена і мама відповідно. На вушкі виглядає дуже гарно
- Тетяна З***Відгук від покупця. Продавець: October
Сережки сподобались. Дуже зручний дизайн! Доставили швидко. Продавця рекомендую.
- Ирина Л***Відгук від покупця. Продавець: October
Смотрятся отлично,дочь довольна!
- Федак М***Відгук від покупця. Продавець: October
Дякую! Відправка супер швидка! Продавець відгукнувся дуже швидко. Після узгодженої оплати відправку здійснили одразу. Сережки хорошою якості. Задоволена на всі 100%
- Недоліки:
- Немає
- Alina M***Відгук від покупця. Продавець: October
Супер, доставили быстро, сережки хорошо смотрятся, легко надеваются классная коробочка для хранения)
