- Юлія Ш***Відгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: L. Колір: Чорний
Не розумію негативних відгуків. Розмір L-XLна збитого, середньої крупності хлопця підійшов. Якість хороша, повністю відповідає ціні. Було б добре змійки кращої якості.
Тепер цей бренд в списку улюблених.
Дякую за невеликий подарунок, приємно.- Переваги:
- Ціна, якість.
- Недоліки:
- -
- Илья Б***Відгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: 2XL. Колір: Чорний
Ткань качественная,пошив качественный.Молнии дешёвые.И самое главное размер.Нет выбора размера.Есть либо L-XL (а по факту это M-L),либо XXL-XXXL (в плечах при поднятых локтях впритык,а снизу надо иметь хороший пивной живот, чтобы не висела как балахон).
Прошу производство взять это во внимание,и тогда вы будете вне конкуренции.И я на весну тогда куплю ещё одну,под футболку...- Переваги:
- Качество ткани,свой производитель
- Недоліки:
- Молния,крой,размеры
- ВіталійВідгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: L. Колір: Чорний
Маломірка, тоненька, легенька, якість нормальна. L-LX на 180 см зріст і 70 кг трошки впритик вже відчувається.
- Максим Т***Відгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: 2XL. Колір: Чорний
Хороший лёгкий бомбер. Подойдёт для весны, или осенью с толстовской под низ. Сидит хорошо, материал приятный но молния требует желать лучшего. Брал 2XL/3XL, рост 200см, вес 105кг, спортивное телосложение.
- Переваги:
- Качество материала
- Недоліки:
- Молния
- Олександр М***Відгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: 2XL. Колір: Чорний
Чудовий бомбер, без всяких написів і наклейок. Дійсно файний пошив і тканина рекомендую.
На 3.. 15 тепла десь.
Одразу брав на розмір більший - так справді краще.
Замки-собачки здаються не надто надійними, я б згоден 400грн доплатити за надійніші, такі як на Альфа Індастріз як приклад. Ну, буде видно- Переваги:
- Якість, Українське!!!
- Недоліки:
- -
- ВікторіяВідгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: M. Колір: Чорний
Куртка сподобалась, пошита якісно, нитки ніде не стирчать. Купували синові для прохолодних літніх вечорів або на теплу осінь/весну, спочатку взяли менший розмір та зрозуміли, що в більшому буде комфортніше. Дякую продавцеві, дуже швидко і без проблем замінив
- Переваги:
- Легка, гарно виглядає, займає мало місця в сумці
- Недоліки:
- Немає
Відповідність розмірній сітці
Відповідає
- АндрійкоВідгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: XL. Колір: Чорний
На літо, на осінь прекрасна легка куртка. Але нище 0 градусів треба купляти щось тепліше. Мені ця куртка дууууже сподобалась)
- Переваги:
- Гарна куртка
- Недоліки:
- Немає
Комфортне для температури до
0°C
Відповідність розмірній сітці
Відповідає
- РодионВідгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: XL. Колір: Чорний
Качество хорошее, но вот я не понял для чего указывать на выбор 4 размера, если фактически их только 2. S-m и L-XL. Не вводите людей в заблуждение
- ВиталийВідгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: M. Колір: Чорний
Неплохая курточка по промокоду за 865грн)
- Переваги:
- Крепкая, простая без лишних наклеек и тд
- Недоліки:
- Слабая на вид фурнитура
- Олександр Т***Відгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: XL. Колір: Чорний
размер лучше брать на один больше
- Переваги:
- цена
- Недоліки:
- маломерка, рукава узкие ка для XL
- ВиталийВідгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: M. Колір: Чорний
Хорошая куртка. Оказывается, в Украине, тоже может быть качественный продукт.
- Юра Г***Відгук від покупця. Продавець: Айзек. Розмір: L. Колір: Чорний
Товар пришел быстро,так как я живу в том же городе откуда он отправлялся,и я доволен покупкой.Плюс в посылке ещё были наклейки,такой маленький но приятный бонус️️,спасибо продавцу.
- Виталий Б***Продавець: Айзек. Розмір: 2XL. Колір: Чорний
Как ветровка, лёгкий, приятный на ощупь, качество хорошее. Но самый большой размер 2XL/3XL мне оказался маленький. Мой рост 193, вес 115кг
- Євгеній К***Продавець: Айзек. Розмір: 2XL. Колір: Чорний
Класна курточка, не підійшов розмір. Причому з розміром цікаво, в поясі все добре, в районі живота теж, я б навіть сказав можна і під невеликий пивний живіт одягнути та застібнути, а от в плечах туго, обмежує рух і за кермом не вдягнеш
