- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: MALAGAR
Фото та власне пензлики відрізняються! Якість жахлива! Просто пластик декілька ворсинок, що імітують пензлик
- Продавець MALAGAR
Доброго вечора. Дякуємо за відгук.Якщо Вас не влаштовує наш товар, то ми готові повернути кошти.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для подальшого вирішення питання. - Ольга К***
Проте, продавець вміє комунікувати з клієнтом та вирішувати питання подібного характеру!
- Анастасія Ш***Відгук від покупця. Продавець: MALAGAR
даже на подарок можно
- Переваги:
- супер
- Недоліки:
- неровный ворс в отдельных участках
- Продавець MALAGAR
Доброго вечора, Анастасія! Дякуємо за відгук. Користуйтеся із задоволенням! Всього Вам найкращого!
- ТетянаВідгук від покупця. Продавець: MALAGAR
Пензлики доставили дуже швидко, якість хороша, також є чохол для пензликів.
Дякую!- Переваги:
- Якісно зроблені пензлики
- Недоліки:
- Немає
- Продавець MALAGAR
Доброго дня, Таню! Дякуємо щиро за відгук. Раді, що пензлики для макіяжу Вам сподобались. Користуйтеся із задоволення! Та при нагоді завітайте ще до нашого магазину, щоби придбати ці як а
- Екатерина С***Відгук від покупця. Продавець: MALAGAR
Швидка доставка, дуже гарна якість пензлів, м'якенькі, дуже легко робити ними макіяж, в комплекті є чохол для зберігання
- Переваги:
- Виявилися каще ніж очікувала
- Продавець MALAGAR
Доброго дня, Катю! Дякуємо щиро за відгук. Раді, що пензлики Вам сподобалися. Користуйтеся із задоволенням! Завітайте і в подальшому до нашого онлайн магазину, щоб придбати корисні та цікаві речі, як для себе так в на подарунок. Всього найкращого Вам!
- Алена Б***Відгук від покупця. Продавець: MALAGAR
Кисти отличного качества!Быстрая доставка.
- Переваги:
- Супер качество,скорость доставки,цена
- Недоліки:
- Нет
- Продавець MALAGAR
Алёна благодарим вас за отзыв, нам очень водно ваше мнение
- Екатерина Т***Продавець: MALAGAR
Кисти хорошего качества за свою цену. Неожиданно было получить чехол так как он не указан был в описании и на фотографиях товара, но было приятно получить его) уже год моим кистями активно ними пользуюзь и мыла сто раз ворс не выпадал на месте, такие же мягкие и приятные на ощупь. В наборе все кисти хорошо выполняют свою задачу нравиться то что не лезет ворс и не остаётся на лице после нанесения макияжа. Також сподобалося обслуговування продавця ответственна за свою работу не было проблем, также улыбчивость и вічлеве ставлення продовжуйте в тому ж дусі. Дякую❤️также прикреплю фотографии своих кистей спустя год кому интересно их качество.
- Продавець MALAGAR
Доброго дня, Катю! Дякуємо щиро за розлогий відгук. Раді, що пензлики навіть після року користування, не втратили свою якість. Користуйтеся із задоволенням. Бажаємо Вам всього найкращого!
