- НаталияВідгук від покупця. Продавець: MIRON
Задумка хорошая, исполнение не очень.
Пробка не плотно закрывает бутылку - течёт.- Переваги:
- Идея
- Недоліки:
- Подтекание без дополнительного уплотнения
- Наталія Л***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Добре зроблена ємність . Дозатор зручний, металева частина пляшки не забруднюється від пальців , але якщо що, то легко протирається.
Є маленький нюанс в недостатній щільності силіконового ущільнювача , але при користуванні він все ж НЕ випадає з банки.
Покупкою задоволена і якістю взагалом також. - наталяВідгук від покупця. Продавець: MIRON
Пляшка гарна, добре тримати її в руці.
- Недоліки:
- Ціна .
- Надежда К***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Самі найкращі бутилки для масла, рекомендую
