- Виктория К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 5
Чайник добротный. недостатки я указала выше, ну а теперь о достоинствах: неплохое качество сборки, дизайн а-ля посуда времен Золушки. Пока только распаковала, не проверяла в быту. Но о том что он действительно ОГРОМНЫЙ не забывайте когда заказываете, очень смешно смотрится этот великан на махонькой кухне. Я назвала эту посудину ЧАЙНИК ВЫХОДНОГО ДНЯ. Ну это когда все дома собираются в выходной, да еще и гости на пороге, то это самое то.
обязательно отпишусь как он ведет себя в быту, удобен ли в эксплуатации, особенно немаловажная деталь, чтоб он нормально наливал, "не зализывал", сталкивалась с такими чайниками и знаю как это напряжно вечно отмывать потеки ниже носика. Пока не могу сказать уверенно "РЕКОМЕНДУЮ", после прогонки его в чайной церемонии будем смотреть.Всем удачных покупок и хорошего настроения.- Переваги:
- качество нержавейки 18/10
- Недоліки:
- несовсем качественно сделаны ручки непосредственно на самом чайнике и на крышке
- Борис В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 5
Чайник для большой семьи . Неудобно наливать одной рукой в чашку . Тяжёлый .
- Переваги:
- На большую семью .
- Недоліки:
- Тяжёлый . Неудобно наливать .
- Gasanov I***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 5
- ВладимирВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 5
Дуже добрий чайник не шкодую що купив!!! На велику сімю 5 літрів саме то)). Коли береш в руку відчувається що він металевий.
- Переваги:
- Міцний, товсті стінки, добротна ручка, закіпає бистро завдяки капсульному дну.
- Недоліки:
- Свісток щось слабо свістить але почують всі.
- Иванна З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 5
Купували на подарунок. Чайник красивий, стильний на вигляд із якісного матеріалу. Думала, що буде трішки менший по параметрам, але на кухні гарно виглядає, для великої сім'ї чудово буде.
- Андрій В***Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 5
Гарно виглядає, відчувається важким. Через, приблизно, 2 роки починає текти по колу запресоване дно, утворюється наліт, іржа, тощо, а також тріскає підпружинена пластина свистка. Висновок: виготовлений не якісно, не вартий своїх грошей, Боргоф давно вже не той.
- Переваги:
- Гарний вигляд
- Недоліки:
- Термін придатності 2 роки не більше
