Відгуки покупців про Миша 2E Gaming MG350 WL RGB Wireless/USB Black (2E-MG350UB-WL)

53 відгуки

• Дима Jackson
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Сама мишка достатньо велика, але для малої руки (15 см) дуже зручна. Для великої теж буде норм, ковзає чудово, рекомендую

Переваги:
    Якісна, зручна, безпровідна
  • Захар Шатковский
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив вчора, поки що ніяких нарікань нема.
    Але мінус гучне колесико, також прікольний софт

Переваги:
    Крутий софт і ціна
    Недоліки:
    Гучне колесико
    • Захар Шатковский

Трохи поюзав мишку, і вод що можу про неї сказати- не дуже великий для мене мінус але він є, коли продавлюєш корпус по бокам то нажимаются бокові кнопки, а так сенсор не зриває, хоча в ній стоїть Pixart 3325, також приємний звук кнопок, так що за свою ціну мишка ДУЖЕ хороша.

• Руслан Іванов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Взял данную мышь вместо Razer Basilisk X HyperSpeed (которую вернул обратно практически сразу после покупки тут, за неисправностью, и ввиду огромного количества жалоб решил не связываться больше).

Данная мышь понравилась сразу же, и размер, и форма и материал.
    Но это все огорчило время работы акумулятора, которое вместо заявленных производителем 40 часов (с включенным RGB) составило около 14 часов (из них часа 1,5 в режиме сна). Я понимаю, что может быть отклонение от заявленного времени, пусть на 10-15%, но не на 65% же... Получается, что 14 часов работаешь, 5 часов заряжаешь. Ну так себе беспроводная, можно сказать полубеспроводная.

Переваги:
    Форма, материал, размер
    Недоліки:
    Батарея держит менее заявленного времени на 65%
    • Святослав Кротевич

Либо ты врунишка либо тебе брак попался
      А так мышь кайфовая

• Руслан Іванов

Я не спорю, что кайфовая, а врать какой смысл ? У тебя все 40 часов держит с RGB ?

• Богдан

В мене також миша с RGB тримає заряд 12-14 годин

• Богдан Пинич

Доволен покупкой, на 100%

Переваги:
    Отличная мишь, приятно сидит в руке.
    Недоліки:
    Не обнаружил.
  • Олександр Чионг
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Миша топ за свої гроші, раджу

Переваги:
    Довго тримає заряд, дальність дії, зручна, софт
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Перші враження від миші дуже позитивні. Коштує кожної витраченої гривні. Розетка як завжди швидко доставила.

Переваги:
    Дуже добра збірка, нічого ніде не люфтить і не скрипить. Плавність курсора та рухів в іграх відмінна. Можливість використовувати як із USB кабелем, так и без нього.
    Недоліки:
    Користуюсь перший день. Ніяких недоліків не побачив, дкмаю, що і не побачу. Миша -- чудова.
    • Нікіта Кобрін

Сенсор зриває?

• Юрій Данильченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Почала даблклікати через пів року

Переваги:
    dpi, можливість налаштування макросів
    Недоліки:
    дуже швидко почала даблклікати
    • Дмитро

Якщо дабл клікає коли заряджаєш і граєш ,то відключай донгл

• Євген Русак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хороша мишка з гнучким налаштуванням клавіш і чутливості

Переваги:
    Шикарний драйвер і комфортність
    Недоліки:
    Періодично стається подвійне натискання
  • Александр Селихов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мне мыша понравилась. Без подсветки заряд долго держит, дней пять неделю. Связь два три метра до дивана стабильная. Сенсор не срывает. Начали отклеиваются скользящие налипки, но эт мелочь. В средней руке норм лежит. Приложение гуд, только масштабирования интерфейса нет.

Переваги:
    Хорошо держит связь. Медленно разряжается. Доп настройки в приложении.
    Недоліки:
    Для меня отсутствуют
  • Дмитро Ящук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купував на заміну bloody p68, але не підійшла. Особисто мені дуже легка, не можу звикнути в CS. В не в кіберкотлетах (fallout, civilization, far cry) чудово. Відав дружині до ноута, тримає заряд місяць, НЕ ТРИВАЛОГО використання.

Переваги:
    Зручна, якісна
    Недоліки:
    Легка (для мене), звик до важких
  • Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В цілому, хороша мишка, захисна плівка на глайдах дуже міцно тримається, треба час щоб вона сама почала відходити, але мінус в тому що іноді в процесі користування , виключається мишка(курсор не реагує) допомагає виключити і включити, якщо граєш в онлайн ігри, це дуже не приємно, не знаю чи можна якось по гарантії це виправити, тому що ця проблема виникає непередбачувано.

Переваги:
    Dpi, настройки, підсвідка, акумулятор
    Недоліки:
    Непередбачувано може виключитися
    • Богдан

Це не захисна плівка, це білий глайд.

• Михайло

На гдайді є прозора плівка.

• Богдан Отченаш
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купував мишку пів року тому, дефектів немає і софт інтуїтивно зрозумілий, з увімкненим підсвічуванням заряд тримає 1-2 дні, без підсвічування більше тижня, курсор не зриває і є велика кількість виборів dpi

Переваги:
    Хороший софт з можливістю кастомізації кнопок та створення макросів, курсор не зриває і хорошу якість матеріалу
    Недоліки:
    З увімкненим підсвічуванням заряд тримає 1-2 дні
  • Валентин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Миша середня, дуже голосні кліки, плюс попався брак у коліщатку, інколи складно нажати середній клік. Відпадає провід, але дуже швидко підлючаеться назад.
    Софт на троєчку, дуже мало можливостей.

Переваги:
    легка, довго тримає заряд
    Недоліки:
    дубл клік лівої кнопки через півроку середньго вікористання
  • Сергей Кушников

Хорошая за свои деньги

Переваги:
    Долго держит зарядку
  • Гена

Мышка Хорошая Но глайды очень Плохие
    Водить по коврику не удобно Сразу луче купить другие глайды

Переваги:
    Хорошый сенсор Удобная форма
    Недоліки:
    Ужасные Глайды
  • Віталій Мельничук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка не погана за таку ціну, але шнур поганий постійно виключається ((

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Шнур
  • Руслан Бабенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка крута. Підходить під любий онлайн шутер. Без проводів робить довольно довго цілих три дня. Всім рекомендую.

Переваги:
    Крута
    • Павел Т.

Миша класна, сподобалась, з підсвіткою робить три дні, а от якщо її вимкнути то майже три тижні!

• Валерій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Не рівно наклеєні глайди, із-за цього коли проводиш мишкою по коврику відчуваєш як глайд зачіплюється і тормозить мишку

Недоліки:
    Не рівно наклеєний глайд
    • Павло Т

Можливо є сенс відкліїти захистну плівку з ціх глайдів? Бо мене спершу теж не дуже нормально вона по новому килиму йшла.

• Илья Панченко

Гарна миша на свою ціну

Переваги:
    Інтегрований аккумулятор, гарний сенсор, програмне забезпечення, підсвітку можна налаштувати, або взагалі вимкнути
    Недоліки:
    Немає блютуса, лише 2.4 герц та проводне з'єднання
  • Вячеслав Васькович
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Потрібна дуже велика рука для хвату. Мого розміру недостатньо. Для інтенсивних онлайн шутерів точно не підійде.

Переваги:
    Бездротова
    Недоліки:
    Не удобна
    • Анатолій Башкардін

Так написанно ж в описі розмар мишки "велика"

• Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хороша миша, взяв по акції з usb-хабом/тримачем кабелю. Акумулятор тримає нормально, різні види підсвічування, робочий софт.
    можна працювати як через блютус ресівер, так і через usb — usb-c кабель. Миша трохи більше за середню, на велику долоню. За свої гроші - топчик

• Илья Панченко

немає тут блютуса

• Николай Бойко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошая мышка за свои деньги
    Сенсор работает на ура, не срывает, достаточно точный.

А вот тефлоновые накладки... в сравнении с накладками на мышке Х77 - тут просто нереальный ужас. На самом деле с защитной пленкой на них было гораздно лучше.

Переваги:
    Хороший сенсор, хорошая форма мышки
    Недоліки:
    Тефлоновые накладки
  • Олег Гладченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже гарна миша за свої гроші!

• Андрей Плюта
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Миша як миша. Я би рекомендував не вибагливим людям, для танків нормальна, для роботи теж, акум сідає за 2 дні.

• Сергій Павлюков

майже тіждень тримає з відключеним LED

• Андрей Плюта

Поки не тестував з відключеним лед.

• Евгений Теренин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил данную мышь, к ней в подарок шел держатель юсб- хаб. При подключении этого держателя ,компьютер, не запускается, если запускаешь комп без него , а потом подключаешь хаб то комп постоянно виснет, только отключаешь хаб, все работает нормально. Может это брак и как его заменить?

• Олександр

Це подарунок,вряд чи поміняють,скоріше за все в хабі є к/з через те і не працює.Користуйтесь просто як тримачем проводу миші))

• Святослав Кротевич
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка за свои деньги идеальная) даже есть для неё приложение для полной настройки мышки включаю dpi и подсветку всех радужных цветов в (cs-go) сенсу не срывает а я играю на 10тыс dpi на 0.02 так что для игры в самый раз! По поводу заряда хватает на 2 дня(если играть без перерыва)! Задержки не вижу абсолютно подключается мгновенно в ладони лежит отлично а ладонь у меня длинная)
    Вообщем советую 10/10

Переваги:
    Топ за свои деньги даже дёшево)
    Недоліки:
    Не нашёл и думаю что не найду )
    • Гость

На самом деле полная ерунда, логитеч намного лучше:)

• Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Давно хотів спробувати бездротову мишку і вирішив, що акція - саме той випадок. Розетка, як завжди, спрацювала відмінно, все отримав, тримач (він же USB-хаб) в акційному комплекті був. Мишка в цілому сподобалась, для моєї руки зручна. А от з ковзанням особисто у мене по відчуттям було щось не те. Захисну плівку з глайдів, звичайно, видалив (доречі, зробити це виявилось не так вже й легко). Глайди ну дуже тоненькі і миша, коли на ній лежить рука, якось ніби "прилипає" до килимка і потім - щоб зробити мікрорух - треба докласти більше зусилля ніж звичайно і це з часом починає сильно напрягати - я звик до іншого. Для мене простим виходом стала доклейка нових глайдів з товстого чорного тефлону поверх стандартних - можна взяти зайві з комплектів інших мишок або вирізати самому з листа за пару доларів - у мене такий завжди лежить про всяк випадок. Тут, доречі, були вже такі фото з наклейкою чорних глайдів у іншого оглядача. Після цього з ковзанням все стало чудово - як по льоду. Ну і сенсор начебто непоганий в цілому, але мені особисто є з чим порівнювати - попередня мишка була хоч і дротова, але з топовим сенсором. Тож цей відчувається ніби трохи "плаває" і не такий точний при дуже маленьких мікрорухах. Хоча жити, звичайно, можна - в онлайн-шутери я не граю, а на робочому столі та в сінгл-плеєрних проєктах проблем нема. Тож, враховуючи ціну і бездротовість, сенсор вважаю виправданим компромісом, а от на глайдах зекономили, на мій погляд, аж занадто.

Переваги:
    Форма корпусу, акційна ціна в комплекті з тримачем, непогано тримає заряд, паракорд, програмне забезпечення
    Недоліки:
    Глайди, сенсор
  • Егор Минаков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка очень удобно ложится в руку.
    Красивая подсветка, сенсор не срывает
    Недостатков пока не нашел

Переваги:
    Хорошая мышка за свою цену
    Недоліки:
    Пока не обнаружено
  • Антонина Бугайова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка дуже класна як технічно так і дизайном ,тримач для кабелю взагалі супер - дуже зручно . От тільки грати під час того як підключений шнур не зручно тому що постійно відходить , але виходячи з того , що це бездротова мишка яка заряджається швидко , я не вважає це великою проблемою.

Переваги:
    Ціна , якість
    Недоліки:
    Відходить кабель
  • Максим Ильченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

мышка хорошая есть софт но есть проблема Вторая зона подсветки перестала менятса но в целом она хорошая ставлю 4 звезды

Переваги:
    хорошая мышка есть софт
  • Руслан Задорожній
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка дуже приємно сидить в руці,сенсор дуже гарний,пробував зірвати ніяк не вийшло

Переваги:
    Гарний сенсор, тримає заряд довго
    Недоліки:
    Нема
  • Анна Рюміна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка чудова! Дуже зручна, ніякої мороки, точно ніколи не буде ситуації що раптом сіли батарейки - підключаєш шнур і працюєш далі. Налаштовується швидко і просто, кольори гарні, око не ріжуть, за потреби можна вимкнути підсвітку взагалі. В тримачі 3 роз'єми юсб і один під картку. Задоволена покупкою!

Переваги:
    Комбіноване живлення, приємна підсвітка, легкість налаштувань, додаткові роз'єми в тримачі.
    Недоліки:
    Дуже м'який тканинний дріт мишки, тяжко запхати в пази тримача
  • Алиса Прядченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышку получила все супер , но в описании написано что к мышке дают держатель для кабеля, его в коробке не оказалось ️

• Станислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышь имба,боялся за сенсор и задержку но купил, сенсор идеальный не срывает,а за задержку её и нет как и на проводе,мышь советую,

• Сергій Байгуш
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Миша не погана як у ролі ігрової, а за таку ціну-чудова:-) Після 6 років з logi mx518, то з цією краще(знову ж таки враховуючи ціну і не порівнювати з професійними). У руці тримати зручно, налаштування прості і зрозумілі.

Переваги:
    Ціна, налаштування, якість як на таку ціну
    Недоліки:
    Трохи дешеві матеріали корпусу, але знову ж таки-ціна
  • Светлана Лановюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все работает, много режимов подсветки, муж в восторге