- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Не прожила навіть гарантійного терміну, який складає один рік. Часто сама почала відключатися, перепідключатися. Також, не раджу брати мишку з перфорацією. Тут є як і плюси, так і мінуси. Плюси перфорації - це те, що не сильно потіє рука, а мінуси - це те, що контакти всередині ніяк не захищені в таких дешевих мишках, і при потраплянні туди, хоч сльозинки, одному Богу відомо, що з нею буде. Топар по якості так собі, більше погано ніж добре.
- Переваги:
- Сенсор хороший, зручна, хороша збірка
- Недоліки:
- Погана якість товару, не довго живе
- Владислав Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Отлічна мишка, через 6 місяців працює як новенька.
- Переваги:
- Ціна, можливість детального налаштування в програмі
- Дмитрий Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Отработала только год - умерла совсем молодой.
- Переваги:
- Как бы удобная была.
- Недоліки:
- Через год заглючил сенсор и мышь сдохла.
- Оксана С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Зручна швидка мишка.
- Володимир О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
в цілому для ігор піде, але лише за зручності та чутливості, не бокові кнопки не центральна кнопка миші не підходять для цього.
Для ігор скоріше не рекомендую чим так.- Переваги:
- налаштування чутливості, легкість, розмір, приємна форма
- Недоліки:
- через місяць користування зламались бокові кнопки. до всього їх важко натискати. Колеско мишки дуже важко натискати.
- Катя Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Зламалась мишка через 8 місяців після купівлі, чи є можливість ремонту?
- Недоліки:
- Зламалось колесо на мишці через 8 місяців користування
- Сергій В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Відповідає очікуванням, класний дизайн.
- Переваги:
- Гарна миша для кс
- Недоліки:
- не виявлено
- Арсеній С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
По-перше відправили мені стару модель мишки 21 року, де відсутній логотип усередині мишки, натомість там просто напис "2E Gaming". По-друге, напис який усередині через місяць відпав від плати і тепер там просто світлодіод. У результаті хочу обміняти товар.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання
- Юрий Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
За свої гроші - топ
- ІлляВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
миша топ, форма razer deathadder мені підійшла, користуюсь вже пів року не пищить як пишуть інші ну не зовсім але цей писк чутно лише якщо мишку дотулити до вуха. Мені пощастило я попав на акцію + коврик та тримач для провіду мишку рекомендую
- Переваги:
- Сенсор форма ПО підсвітка
- Недоліки:
- нету
- Серій Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Мишка чудова. Топова начинка за такі гроші
- Переваги:
- Низька ціна
- Недоліки:
- Немає
- Артем К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Хороша мишка за свої гроші. Використовуючи мишку більше як місяць і задоволений своєю покупкою
- Переваги:
- Якість та вартість
- Недоліки:
- Поки що не виявлено
- Матвій О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Очень крутой сенсор, удобная
- Артур Щ***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Краще брати щось за більшу ціну , по цій акціі продають явний брак.
- Переваги:
- Форма.
- Недоліки:
- Через місяць зламались бокові кнопки ,ще через місяць почала пищати як скажена.
- Ілля Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Купляю вже другий раз цей девайс бо захотів інший колір. Попередня живе вже більше трьох років - все добре. Дуже зручна та ергономічна. Рекомендую.
- Юхневич В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Пережила неодноразове падіння зі столу на ламінат і зуби котів
- Владислав Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Помітив писк усередині через 3 тижні, а також після невдалого падіння в середині відклеївся напис "2E Gaming".
- Переваги:
- Хороший сенсор, красивий дизайн
- Недоліки:
- Слабкі матеріали, писк
- СвятославВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Дуже добра миш за свою цену, сенсор не сривает подсветка настраивается хорошо, dpi тоже, провод отличного качества. В комплекте идут сменние наклейки (для скольжения) и наклейка 2E Gaming.
- Переваги:
- Качество сбооки, провод, характеристики, софт, и маленький вес.
- Недоліки:
- Немае
- Александр S***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Дратуе якість підствітки неможліво зробіті шоб не блімало а горіло і не тухло, дуже відволікае і дратуе, доводиться вимикати всю підсвітку. окремо вимкнути колесо не можливо.
- Переваги:
- Все працюе не люфтить зібрано добре.
- Недоліки:
- підсвітка ролика не якісна неможліво зробити біле сяйво,відае синім.І саме головне завжди блимае,це мерехтіння відволікае доводіться виключаті підсвітку повністю.
- Степан Д***
В по от производителя можно настроить подсветку . что бы задняя была белой без синего просто его из настроек ргб синий взять меньше , а что бы убрать подсветку с колесика выбери цвет мышки как нули, тогда и логотип и кольцо не будут с подсветкой
- КирилоВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Давайте будемо чесними, миша не 5/5 а блище 4,5/5. Так, у неї шикарна начинка, універсальна та зручна форма, легка вага, шикарний енкодер колеса, рівномірна та дуже хороша підсвітка, норм глайди для своєї ціни (в характеристиках обманули, це не 100% PTFE). Але із мінусів за -5 місяців користування можу виділити:
>Неприємний писк
>Ненайкраща якість сбірки (так, я розумію, це конструктивна особливість, але все ж не вказати це не можливо, та і те що ПКМ замітно бовтається вверх і в низ досить не приємний момент (це може бути тільки в мене, у кожної з миші можуть бути свої проблеми))
>Кабель досить жорсткий
>Тут проблеми з ПО, які необхідно вирішити:
-Швидкість даблкліку наче і є, але це просто повзунок який змінює зовсім нічого
-Після вимкнення комп'ютера при натисканні на будь яку з клавіш вмикається підсвітка
-Після декількох вимкнень комп'ютера підсвітка може збитись і просто почне моргати рандомним кольором, до поки в ПО не включиш режим який фактично вже вибраний
Може здатися що я занадто сильно критиую цю мишу і мені вона мала не сподобатись, але об'єктивно кажучи все що я назвав не значні моменти, а деякі з них (криве ПО) можна вирішити для кожного хто вже купив мишу або купить. Миша в мене викликала тільки позитивні враження від користування, адже всі проблеми перкриваються щикарною начинкою з формою та її ціною. Бажаю успіхів компанії 2E в розвитку на ринку ігрової переферії.
Переваги: -Форма
-Сенсор
-Енкодер колеса
-Перемикачі
-Якість матеріалів
-Вага
-Гарна, ярка та рівномірна підсвітка
Недоліки: -Якість сбірки
-Писк
-Криве ПО- илья т***
"-Швидкість даблкліку наче і є, але це просто повзунок який змінює зовсім нічого"
в ПО можно перенастроїти клавішу на тройне натиснення і оця швидкість це задержка - Ілля Ч***
Яка швидкість даблкліку? Це зовсім інша кнопка. Почитайте про частоту оновлення і що воно робить.
- МаріяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
хороша миша, але через місяць почала противно люфтити, коли в навушниках, тоді не чуєш. приємний софт, кольори. сенсор за 4-5 місяці не зірвався жодного разу. для моєї руки, виявилася завеликою, і її форма мені не підійшла, на жаль. а так все окей з мишею.
- Переваги:
- сенсор
- Недоліки:
- завелика, люфтить, форма не всім підійде
- Іван Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Топ
- Артур Щ***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Мишка дуже зручна , перший час було не дуже комфортно через вагу , але з часом звик) в мене було 3 razer deathadder ,1 steel serises rivel 300 ,1 razer abyssus . Можу впевнено сказати що ця миша нічим не поступається овер прайс гризунам , для кс го та валорант просто бімба! рекомендую)
- Переваги:
- топ за свої гроші.
- Недоліки:
- не поклали фірмову наклейку(
- Святослав Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Мишку не сривае в руке сидит отлично дизайн лучше чем на фото (червоний більш насишиний) из минусов не настраивается подсветка внутри мищи только полоска с наружи, И наклейка в коробке.
- Переваги:
- Сидит в руке. Не сривае
- Недоліки:
- Подсветка внутри не настраивается
- Назар Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Миша зручна, підходить для руки в 20 см, легка, дріт як шнурок, тонкий і легко згинається. Купував на початку серпня 2022 року.
Перфорована мишка має непоганий вигляд, дуже зручна і добре сидить у руці та підходить для всіх хватів.- Переваги:
- Легка, зручна, чудовий сенсор, нестандартний вигляд
- Недоліки:
- Сенсор пищить, за півроку почало з'являтися подвійне спрацьовування середньої кнопки миші, погане ПЗ, яке іноді багається і не оновлюється, дизайн програми, це придирка, але має дешевий вигляд.
- Назар Т***
Додатково:
На тесті середньої кнопки, по відчуттям складається враження, що іноді пластинка ще раз замикає контакт, але вже при відпусканні клавіші. Дуже цікаво виходить - Назар Т***
Додатково:
Почало зривати сенсор.
Ось стільки живуть такі миші.
- Тимофей Щ***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
За таку ціну - це подарунок, топові характеристики, легка, хороший дізайн, майже ідеальний дріт.
- Переваги:
- Гарна миша, топовий сенсор, плавна підсвітка, непогані перемикачі Omron, колесо миші хороше та чітке, дуже легка(68 грам), глайди непогані, дизайн топчик. Софт нормальний
- Недоліки:
- Трішки пищить, але тихо, тому це не дуже і проблема.
- Ярослав Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Товар сподобався але одна проблема
- Переваги:
- Якісний товар
- Недоліки:
- Не прийшов держач який вказаний в комплектації та на фото
- Степан Д***
Тримач не у комплекті, час від часу це акція, і скоріше за все ви на акцію або не потрапили , або акційні набори закінчились і вам відправили тільки мишу
- Богдан З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Мишка чудово працювала, але прошу звернути на термін гарантії, оскільки вона у мене прослужила майже 1.5 роки, але середня кнопка миші вийшла з чату.
- Переваги:
- За свої гроші топ, чудова мишка.
- Недоліки:
- Перестала робити середня кнопка миші
- Олександр Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Відгук пишу за годину як забрав мишку,вона виявилась openbox,наклейки пломби переклеєні ,їх дві пари.В середині коробки теж видно на картоні царапки,знизу миша теж трохи пошкрябана та задерта наклейка з одного боку(фото).Глайди нові,покриті плівкою,ну і шнур теж видно змотаний трохи по іншому.Але в іншому все добре,мишка працює на відмінно,лкм,пкм чіткі навіть немає вільного ходу,всі кнопки нажимаються добре.Форма миші підійшла як ніяка інша,маю миш DeathAdder вона зручна,але трохи широковата,а 2e gaming лягла в руку краще.Підсвітка гарна,в середині підсвічується ,а не напис.Час покаже як вона в експлуатації,поки що все подобається.
- Дмитрий З***
У мене теж по 2 пломби і дата виготовлення 10.2020, але ніяких потертостей - тільки трохи розводів каніфолі на платі знизу. Можливо якась бракована партія, котру перероблювали. Враховуючи поточну ціну (менше ніж на чорну пятницю), мне влаштовує.
- Неля З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Супер мишка, ще й з хабом/тримачем проводу в подарунок, не знаю як у інших, дехто писав, що якість збірки не дуже, у мене такого нема, можливо, якась нова ревізія. Насправді неочікувала такої якості, за таку ціну. Форма дефолт рейзер дезадер, повністю на цілу долонь. Сенсор крутий. Така мишка сміло може коштувати і більше. Дуже легка, що для мене незвично.
- Переваги:
- Якість, сенсор, ціна взагалі вразила за такі характеристики
- Недоліки:
- За таку ціну і не може бути, але час покаже
- ДенисВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Не шкодую що придбав дану річ
- Переваги:
- Зручна, багато налаштувань, хороша якість збірки
- Недоліки:
- Відсутні
- Андрей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Брал на замену Logitech G102 так как к форме не смог привыкнуть, не жалею.
- Переваги:
- Форма как у Razer DeathAdder Essential, гибкий и лёгкий кабель, большие боковые кнопки, приятный материал и есть ПО.
- Недоліки:
- нет
- Даніїл М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
хорошая мышь пользовался около месяца, использовал до этого перфорированную мышь в другом более дорогом ценовом сегменте, могу рекомендовать эту, но будьте окуратно чтобы не пришел брак или мышь с большими люфтами на кнопках, в целом покупкой доволен, мышь чувствуется просто отлично в любой руке а пластик отдельная тема нереально понравился этот материал но при этом качество сборки оставляет желать лучшего, надеюсь 2Е читают отзывы и исправят люфты, очень много людей жаловалось в отзывах, если всё-таки исправят вероятнее всего буду на постоянной основе закупаться девайсами у них
- Переваги:
- хороший цепкий пластик, конструкция, хорошо лежит в руке, глайды, сенсор достоен отдельного упоминания не срывается ВООБЩЕ.
еще отдельно бы отметил боковые кнопки, очень чёткие нажатия и тактильные. - Недоліки:
- плохая сборка, правда очень хромает, кнопки явно люфтят и иногда поскрипывают спустя неделю использования
- Дмитрий
У кого скриплять кнопки, капніть мастила в щілину де права і ліва кнопки зустрічаються.
- Богдан Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Софт подходит, всё работает, но смущает отсутствие логотипа в виде дракона, внутри мышки, который должен светиться, вместо него светится не очень эстетичная надпись 2е gaming, так же отсутствует наклейка с драконом в комплекте
- Переваги:
- вес, топовый сенсор, переключатели
- Недоліки:
- логотип, отсутствие наклейки в комплекте
- Богдан Д***
Пошерстил инет. Нигде не встретил такую мышку как у меня, с надписью, вместо логотипа дракона, так же логотип отсутствует на коробке.
- Влад
Можливо нова партія
- Олександр
Можливо, це повернена бракована партія. Допрацьована. Refurbished.
- Бобер Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
9.5 з 10.
- Переваги:
- ДПІ чудовий, не зривая, щиро плавна, в цілому- чудово. Ліпша rgb підсвітка з тих, що я бачив.
- Недоліки:
- Мінімально розхитались крила кнопок коли я вирішив невмілою рукою до драг-кріку спробувати драг-кліл с чистої зацікавленності
- Максим Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Купил эту мышь пол года назад, понравилась внешне и наличием хорошего сенсора с качественными микриками. Некоторое время привыкал после своей старой, более тяжёлой мышки, форма достаточно удобная, не скользит, не скрипит, кнопки нажимаются чётко без нареканий. Колёсико мягкое, четкое. Говорят бывает брак, но мне с первого раза попалась отличная. За все время ни разу не срывалась. Хотел бы больше вариантов настройки подсветки, а лучше добавить вариант пользовательской настройки, вполть до каждого отдельного пикселя и модуляции режима. Очень рекомендую тем кто хочет взять качественную вещь, без переплат, не жалею о покупке,
- Переваги:
- Цена, удобная форма, интересное исполнение подсветка. Мягкий шнур который не мешает.
- Недоліки:
- Недостатков нет, есть желание в настройке веса и поддержки/обновления ПО.
