- Міша М***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Телефон ожив і як новий.
- Переваги:
- Якісна копія
- Недоліки:
- Нема
- ВікторВідгук від покупця. Продавець: M Energy
Майже місяць як все працює добре, нарікань немає
- Переваги:
- швидка відправка, працює добре
- ВячеславВідгук від покупця. Продавець: M Energy
Якісний товар
- Кириллов С***Відгук від покупця. Продавець: M Energy
Самый что ни есть китай без опознавательных знаков
- Переваги:
- Пока нет
- Недоліки:
- Не знаю
- Продавець M Energy
Сергей, сначала хотя бы попользуйтесь товаром
