Задоволена і як запакували і як швидко відправили, зі мною дуже швидко звʼязалися.Шафа сподобалась, дуже швидко збираєтьсясама з інструкцією зібрала все сама.
Є деякі нюанси недолік щось із різьбою на ручці від шафи, не змогла її прикрутити через це, нова пошта трошки затримала доставку але це з їх боку був недолік, тому на оцінку це ніяк не впливає, тому що дуже задоволена, шафою, окрема вдячність що прийняли замовлення на вихідних і одразу звʼязалися і відправили
Шкаф очень красивый и вместительный, доставка в срок. Единственный минус при сборке оказалось что не хватает петель одних и не хватает ручек на двери. Очень расстроились.
Є деякі нюанси недолік щось із різьбою на ручці від шафи, не змогла її прикрутити через це, нова пошта трошки затримала доставку але це з їх боку був недолік, тому на оцінку це ніяк не впливає, тому що дуже задоволена, шафою, окрема вдячність що прийняли замовлення на вихідних і одразу звʼязалися і відправили