- Ольга Т***Відгук від покупця. Продавець: OxaRoom
Покупкою задоволена , трохи дорогувато мені здається, але взагалі непогана якість
- Продавець OxaRoom
Ольго, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину, користуйтесь із задоволенням!
- Олег Г***Відгук від покупця. Продавець: OxaRoom
Комунікація на висоті,відправили швидко. На жаль через місяць на поверхні столику з'явилися тріщини. Однак продавець погодився замінити без проблем навіть через місяць після покупки. В цілому хороша фурнітура, ніжки гарно підтягнуті, хороші габарити
- Переваги:
- Ергономіка, габарити, комунікація з продавцем
- Продавець OxaRoom
Олег, добрий день! Дякуємо за Ваш вибір і розгорнутий відгук.
- Ганна Г***Відгук від покупця. Продавець: OxaRoom
Столик супер !)очень нравиться ,удобный ,лёгкий ,качественный ,только единственное что запах лака ещё не выветрился .а так все хорошо .
- Переваги:
- Качество ,дерево ,соответсвует фото и описанию
- Недоліки:
- Их нет ,только запах лака но он выветрится вскоре :)
- Продавець OxaRoom
Добрий вечір, Ганна! Дякуємо за високу оцінку та вибір нашого магазину. Користуйтесь із задоволенням. Будемо раді бачити Вас знову!
- Лилия К***Відгук від покупця. Продавець: OxaRoom
Заказывала столик в двух цветах-один себе, один на подарок, теперь не могу определиться, какой оставить себе, так как, нравятся оба.
- Переваги:
- Натуральный материал, сделано качественно
- Недоліки:
- Нет
- Продавець OxaRoom
Лілія, добридень! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину. Користуйтесь з задоволенням.
