Картка Rozetka

Відгуки покупців про Столик для сніданку в ліжку складаний із масиву натурального дерева колір яблуня (52-32)

Код:  313476700
Оцінка користувачів 5/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Мария
    Відгук від покупця. Продавець: OxaRoom

    На подарунок брали, подарунком задоволені. Так як ніжки спочатку неможливо було дістати, попустили болти - не допомогло. Довелось просто сильніше їх дернути, напевно через лак добре пристали до дна.

    Переваги:
    Прочний, великий
    Недоліки:
    Перший раз ніжки дуже складно було опустити, вони просто "приклеєлись"
    • Продавець  OxaRoom

      Маріє, вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину, користуйтесь із задоволенням!

  • Ирина
    Відгук від покупця. Продавець: OxaRoom

    Очень довольна качеством товара и коммуникацией с продавцом. Качество выше цены. Рекомендую.

    Переваги:
    Очень качественно сделанный деревянный столик, удобен и приятен в использовании. Быстро доставлен.
    Недоліки:
    Нет.
    • Продавець  OxaRoom

      Ірино, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину, користуйтесь із задоволенням!

  • Олена Б***
    Відгук від покупця. Продавець: OxaRoom

    Гарний столик. Надійне кріплення. Рекомундую!

    Переваги:
    Чудовий подарунок на свято.
    Недоліки:
    Були проблеми з пересилкою, але продавець все швидко виправив. Дякую!
  • Ілля Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: OxaRoom

    Якість крута міцно та ретельно зроблено купили два, відправили за один день, дякуємо. Краще за бамбукові підноси з Китаю

    • Продавець  OxaRoom

      Ілля, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину. Користуйтесь з задоволенням.

  • Анна Г***
    Відгук від покупця. Продавець: OxaRoom

    Очень долго искала что-то подобное на подарок, но увидев предыдущий отзыв очень засомневалась в своей идеи.
    В итоге столиком я осталось довольная, он действительно сделан с дерева, как указано в описании.
    Так же понравилось обслуживание. Очень приятная девушка, которая рассказала обо всех нюансах и развеяла мои сомнения.

    Переваги:
    Ручная работа.
    Недоліки:
    Нет.
  • Борис К***
    Продавець: OxaRoom

    Очень расстроилась полученным заказом,в описании указано,что столик из дерева массива,а на самом деле дешёвая покрашенная фанера,да и ещё по такой цене,обманывают нас, никому не посоветую

    Недоліки:
    Не соответствует рекламе
    • Продавець  OxaRoom

      Добрий день, Борис! Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже шкода, що Ви залишились незадоволені своїм замовленням. З Вами вже зв'язались для улагодження ситуації. З фанери з дерева зроблена тільки стільниця, у столиків такого плану стільниця не робиться з масиву дерева, як наприклад ніжки, або борти. Вся інша частина столика, основна - виготовлена з масиву вільхи.
      Гарного Вам дня і тільки вдалих покупок!