Картка Rozetka

Відгуки покупців про Гнучке скло на стіл 80х50см x2 мм

Код:  319823137
Оцінка користувачів 2.83/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Людмила Г***
    Відгук від покупця. Продавець: HomeLV. Розміри: 100 x 200

    Проблему вирішено

    Стекло пришло тоньше. Вместо заявленных 2 мм получили 1 мм. Так же два повреждения. Одна полоса на всю ширину. Обидно, за 1647 грн. получить такое.

    Недоліки:
    Брак. Не соответствует заявленным характеристикам.
  • Тетяна К***
    Відгук від покупця. Продавець: HomeLV. Розміри: 80 x 50

    Дуже якісний товар. Дякую.

    Переваги:
    Дуже якісний товар. Дякую.
  • Юлия М***
    Відгук від покупця. Продавець: HomeLV. Розміри: 80 x 150

    Покупкою задоволена. Продавця рекомендую

  • Наталія
    Відгук від покупця. Продавець: HomeLV. Розміри: 60 x 130

    Нажаль товар прийшов з невеликим, але браком. На білому столі кожне вкраплення добре видно, а тут щось схоже на волосину приблизно 1,5 см влите в середину. Прислали трошки більший розмір (буквально 1 см), так як за місяць має бути усадка. Голубуватий відтінок. Незначний запах, який пишуть що має зникнути.

    Переваги:
    Ціна, швидка доставка
    Недоліки:
    Є дефект
  • Суховой А***
    Відгук від покупця. Продавець: HomeLV. Розміри: 80 x 120

    скатерть(стекло) пришло на полтора сантиметра больше в длину и ширину, продавец сказал что это нормально и будет усадка в течении месяца, но усадка не произошла и это стекло на столе как на корове седло

    Переваги:
    обычное стекло заявленной толщины
    Недоліки:
    скатерть(стекло) пришло на полтора сантиметра больше в длину и ширину, продавец сказал что это нормально и будет усадка в течении месяца, но усадка не произошла и это стекло на столе как на корове седло
  • Сергей П***
    Відгук від покупця. Продавець: HomeLV. Розміри: 70 x 70

    Очень резкий запах какой-то химии , в комнате не возможно находиться, даже не знаю с чем сравнить этот запах ,но очень едкий какойто формальдегидный.Три дня проветривания почти ничего не поменяло, я не понимаю как это можно продавать людям, пришлось просто отнести в мусорник дабы никто не отравился. Надеюсь никто больше не купит ЭТО! Дешевая рыбка , как говориться.