Картка Rozetka

Відгуки покупців про Універсальна коляска 2 в 1 Anex m/type Minty (mt-07Q)

Код:  326275945
Оцінка користувачів 5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Бобровнік С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний з жовтогарячим

    Коляска вогонь) через півтора роки активного використання чутка почала поскрипувати. Також в комплекті було автокрісло для немовляти.

    Переваги:
    Автокрісло в подарунок
    Хороший зовнішній вигляд
    Недоліки:
    Трішки посурипує
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день.

      Неймовірно вдячні за ваш відгук. Приємнощі від крутих батьків дуже надихають.

  • Артём К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Піщано-бежевий

    Она шикарная во всем. Ребёнок очень хорошо в ней спит

    Переваги:
    Качество , практичность, цвет, функциональность
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Привіт!

      Дякуємо за теплі слова і ваш вибір Anex. Ми щасливі бути частинкою такої важливої історії вашої сім'ї.

  • Александр Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Чудовий візочок.

    Переваги:
    Зручний, універсальний
    Недоліки:
    Не виявив
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Привіт!

      Дякуємо за теплі слова і ваш вибір Anex. Ми щасливі бути частинкою такої важливої історії вашої сім'ї

  • Войтович Н***
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Легке складання, достатньо місця для речей в додаткових сумках, лотках. Добре їде по снігу і мокрій сніжній каші.

    Переваги:
    Трансформація, м'ягкість ходу, прохідність
    Недоліки:
    не виявили
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день.
      Дякую за відгук.
      Приємного користування.

    • Татьяна М***

      А прогулянковий блок як Вам ? Нам особисто не сподобався взагалі(( через те що капюшона там немає як для зими чи дуже холодного вітру. І навіть додатковий оригінальний козирьок не допомагає. До люльки претензій не маю)

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день!

      Дякуємо за ваш відгук. Ми завжди дуже цінуємо фідбек аудиторії, адже ви допомагаєте нам ставати кращими.