- Татьяна В***Відгук від покупця. Продавець: LAMIN. Колір: Чорний. Розмір: 39
Отримала дутиші, мені сподобались. Трошки задовгі, але це не проблема. М'які, теплі, комфортні. Дуже вдячна.
Рекомендую.
Я вже носила такі декілька років, у слизьку холодну погоду дуже тепло і комфортно. В цю зиму в мене іх забрала родичка, бо в неї мерзлих ноги. І я рішила купити собі новенькі, і іншого кольору. - Елена Р***Відгук від покупця. Продавець: LAMIN. Колір: Чорний. Розмір: 42
Посылка пришла на следующий день, всё в отличном состоянии и размер подошёл.
- Переваги:
- Очень теплые
- Недоліки:
- Стельки бумажные и по льду лучше не ходить, очень скользят, так что подходят только для зимы без льда и надо вставлять свои теплые стельки
- НаталияВідгук від покупця. Продавець: LAMIN. Колір: Чорний. Розмір: 41
На вигляд гарні дутики,проходила більше місяця і ось така халепа
- Переваги:
- Зручні
- ІннаВідгук від покупця. Продавець: LAMIN. Колір: Чорний. Розмір: 38
Зімовляла на подарунок для мами. Виглядають, як на фото. Якісно зроблені. Як поведуть себе в процесі носки, відпишу пізніше.
Одне засмутило, що ціна неактуальна. По факту за самі дутики довелось сплатити передплату 100гр 999гр при отриманні. ТЧ вартість чобітків не 1060, як заявлено на сайті, а 1099. Хоч різниця й невелика, але залишилось не дуже приємне відчуття. Побажання продавцю: вчасно коригувати ціни!- Переваги:
- Якісні теплі чобітки. Висока підошва. Легкі.
- Недоліки:
- Неактуальна ціна товару
- Наталья Д***Відгук від покупця. Продавець: LAMIN. Колір: Чорний. Розмір: 41
Аккуратные, строчка ровная. Мне понравились.Посылка пришла на следующий день.
- Переваги:
- Устраивает все
- Недоліки:
- Нет
