- Олена Л***Відгук від покупця. Продавець: ERA FA
Задоволена.
- Переваги:
- Нормальні перчатки за таку ціну
- Недоліки:
- Не помітили
Відповідність вказаним розмірам
Відповідає
- Продавець ERA FA
Доброго дня! Щиро вдячні за приємний відгук. Ми дуже раді, що Ви оцінили якість обслуговування та рекомендуєте наш магазин іншим Покупцям.
- АртемВідгук від покупця. Продавець: ERA FA
за ці гроші краще придбати звичайні рукавиці на ринку чим ці, дуже шкода, на фото виглядають прикольно на ділі лише розчарування
- Переваги:
- Єдина перевага - це ідея таких рукавиць, якість не відповідає якості
- Недоліки:
- Розмір - не має відповідності на які руки вони шиті, пальці короткі і широкі, мабуть вони мають одягатись на ще одні рукавиці, так і з утриманням тепла є певні недоліки, антисковзаюче покриття відклеїлося при першому використанні, палець для сенсору занадто великий щоб користуватись телефоном, зшиті криво
Відповідність вказаним розмірам
Не відповідає
- Продавець ERA FA
Доброго дня! Шановний Клієнт, шкодуємо, що враження від співпраці з нашим магазином було зіпсовано Ми обовязково врахуємо Ваш коментар.
- Тимур Т***Відгук від покупця. Продавець: ERA FA
Не советую, лучше взять более простые но быть уверенным в качестве кроя.
- Переваги:
- Не проверях их на ввсе указанные качества но недостатки видны сразу
- Недоліки:
- Очень плохо пошиты, кривые со всех сторон
Відповідність вказаним розмірам
Не відповідає
- Продавець ERA FA
Доброго дня! Шановний Клієнт, шкодуємо, що враження від співпраці з нашим магазином було зіпсовано. Наперед платежі наша компаніє не приймає, відправка накладним платижем, вартість замовлення 299грн + 100грн
(послуги доставки, пакування та накладного платежу).До сплати по замовленню 399грн. Гарного дня.
- Вадим Г***Продавець: ERA FA
Прийшли браковані(((
- Продавець ERA FA
Доброго дня, Вадим! Шкодуємо, що враження від співпраці з нашим магазином було зіпсовано. Ми обов'язково врахуємо Ваш коментар задля покращення якості товару. Бережіть себе!
- Валентина Н***Продавець: ERA FA
Зробила замовлення 29 грудня 2021 року, зі мною оператор зв'язалась 30 грудня,й сказала,що готовлять рукавиці на відправку, сьогодні 12 січня 2022 року, ці УЯВНІ-ОБІЦЯНІ рукавиці до мене не доїхали, на телефонні дзвінки ПРОДАВЕЦЬ-ОПЕРАТОР даного магазину не відповідав!!!
ВИСНОВОК ОДИН, РОЗЕТКА ПОВИННА ПЕРЕВІРЯТИ ,ЯКІ МАГАЗИНИ ПАПЛЮЖАТЬ ПЛОЩАДКУ ДЛЯ ПРОДАЖУ!!!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕ МАГАЗИН ВЗАГАЛІ
ХОЧЕТЕ НЕ ОТРИМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ПИШІТЬ МАГАЗИНУ ЕРА ФА- Переваги:
- НЕ ВІДПРАВЛЯТЬ ГАВНЯНІ ТОВАРИ!!!
- Недоліки:
- Цей магазин, це головний НЕДОЛІК!
Відповідність вказаним розмірам
Не відповідає
- Продавець ERA FA
Доброго дня! Шановний Клієнт, шкодуємо, що враження від співпраці з нашим магазином було зіпсовано Ми обовязково врахуємо Ваш коментар.
