Картка Rozetka

Відгуки покупців про Столик для сніданків в ліжко складаний на ніжках

Код:  329752222
Оцінка користувачів 4.22/5
на основі 19 відгуків
  • 5 зiрок
    12 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Сергій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Столиком задоволений. В міру високий та на вид надійний. Колір все ж не такий, як на картинці.

    Переваги:
    Зручно як для сніданку, так і для роботи в ліжку.
    Недоліки:
    Хотілося б більш насичений колір.
  • Юлия З***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Дякую, столик той що й просили

  • Анна К***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй
  • Валерій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Столик нормальний. Але не зрозуміло, чому на фотографіях товару столик вкритий лаком, а той що насправді продається - ні. Поверхня по-моєму ну зовсім не захищена від вологи, та й на дотик не те щоб приємна. Дуже цікаво, скільки він такий протримається. Адже призначений для їжі і мити його рано чи пізно точно доведеться.

    Переваги:
    Легкий, зручний
    Недоліки:
    Незахищена поверхня
  • Анастасія О***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Столик гарний, але я ним порізала два рази пальці, все було в крові, спитаєтесь як це сталося? А одна ніжка не хотіла розкладатись, і в якийсь момент коли я все ж хотіла розкласти ніжки, одна з них при відкриванні врізалась мені в пальці. Це не має так бути, а так, виріб не поганий, але будьте обережні при відкриванні цих ніжок, а краще надягайте міцні рукавиці))

  • Яна М***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    був на подарунок, купляла півроки тому. зручний, можна використовувати і правшам, і лівшам, чудова річ

  • Карина І***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Чудовий столик, на подарунок))

    Переваги:
    Дуже зручний, правда роз'ємніться під телефон, трохи малуватий. Можливо телефон більш завеликий
    Недоліки:
    Немає
  • Інна П***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    дуже сподобався, зручний, легкий. Швидка доставка. дякую!

  • Яна М***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    купляла на подарунок, все сподобалось

    Переваги:
    зручний, багатофункціональний, широкий, приємний колір
    Недоліки:
    шаршавий (не покритий лаком)
    • Продавець  Подаруй

      Доброго дня, Яно!

      Щиро дякуємо вам за відгук і те, що обрали наш столик для сніданків! Дуже раді, що вам сподобався його багатофункціональний дизайн і зручність. Щодо шероховатості поверхні, обов’язково передамо цю інформацію на виробництво для подальшого вдосконалення.

      Ми завжди раді отримувати зворотний зв'язок від наших клієнтів і готові відповісти на всі ваші запитання.

  • Андрій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    зроблений просто на коліні. ДУЖЕ розчарований. нікому не раджу

    Переваги:
    нема
    Недоліки:
    шуршавий, неполакований, погано пахне (клеєм).
  • Борис Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Чудово

  • Татьяна
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Дуже гарний столик, саме головне зручний. Брала на подарунок чоловіку. Дуже сподобався.

    Переваги:
    Зручний, і вмісткий.
    Недоліки:
    Не має.
  • Татьяна К***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Проблему вирішено

    Не покрытый лаком, с отломами, который пришлось отмывать от грязных пятен?

  • Ирина Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Хороший столик! Очень удобный, лёгкий. Супер что есть место как для чашек, так и для бокалов... Уже получив только заметили место для телефона,что тоже порадовало. Качество хорошее, доставка быстрая. Отличная покупка,мы очень довольны!

  • Ірина Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Столик отримала, дякую.Замовленням задоволена.Замовляла на подарунок.
    Хочеться сказати велике спасибі тій людині,яка вигадала цей столик та виготовила.

    Переваги:
    Приємний колір,зручний,багатофункціональний,легкий.
  • Олена Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Гарний столик. Доставили дуже щвидко. Дякую. Виглядає стильно, багатофункціональний. Висота від кінця ніжок до стільниці 20 см., що мене хвилювало, та й взагалі дуже вдалі розміри та дизайн. Купувала на подарунок сімейній парі - вони вельми задоволені!

    Переваги:
    Вдалий дизайн, якість, ціна.
    Недоліки:
    Немає
  • Богдана Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    Отримала столик, замовляла на подарунок, тому поки оцінити можу лише в зібраному вигляді. Зовнішньо виглядає якісно, приємний колір, все в наявності. Подобається його багато функціональність, думаю іменинниця залишиться задоволеною)
    Магазин швидко виконав замовлення, рекомендую.

    Переваги:
    Багато функціональність, легкий, якісно виглядає
    Недоліки:
    Поки не виявлено, оскільки брала на подарунок
  • Дмитрий С***
    Відгук від покупця. Продавець: Подаруй

    столик за свои деньги прекрасный, красивый, лёгкий и имеет много опций. советую

    Переваги:
    недорогой, приятный
    Недоліки:
    ножки на болтах, а не на шарнирах
  • Кристина Г***
    Продавець: Подаруй

    Товар пришел с браком, еще на почте отправили обратно

    Переваги:
    Хорошо, что была оплата наложенным платежом
    Недоліки:
    Столик рассыпался на глазах
    • Продавець  Подаруй

      Дякуємо за ваш відгук та вибачаємося за незручності, які ви зазнали. Ми завжди прагнемо до високої якості нашої продукції, тому прикро чути, що виникла така ситуація.

      Добре, що ви змогли відмовитися від товару на пошті без додаткових витрат, в будь якому випадку ми б вам компенсували витрати або замінили товар на інший. Ми вже взяли до уваги ваш відгук і проведемо додаткову перевірку нашої продукції, щоб уникнути подібних випадків у майбутньому.

      Сподіваємося, що у вас залишаться позитивні враження від нашого обслуговування, і ми будемо раді бачити вас знову в нашому інтернет-магазині!