- Микола І***Відгук від покупця. Продавець: Пиранья. Розмір: XL
З коробки
- Віктор К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: XL. Колір: Коричневий
#моєрозпакування
Довго придивлявся до цього бренду, і вирішив замовити, незважаючи на неоднозначні коментарі. Об'єм долоні у мене 23 см, пальці досить довгі, вибрав розмір xl. Спочатку трохи жали, коли одягав, як рукавицю, але після кількох рибалок стали якраз, розносилися. Це свідчить про хороший матеріал, недубовий.
Випробовував при температурах -1, -6, -8. Перчатки показали себе чудово, не замерзли руки, Тільки при -8 користувався накидними на пальці. При коментарях про рукавиці не менш важливо пам'ятати, у що одітий сам рибак. У мене зимній рибацький костю-полукомбінезон, якиз з цими рукавицями дає змогу рибачити при -6 з відкритими пальцями. Всім вдалих покупок- Переваги:
- Хороший, теплий матеріал, якісне прошиття
- Недоліки:
- не виявив
Відповідність вказаним розмірам
Відповідає
- Анатолій М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: XL. Колір: Коричневий
Невдала абсолютно модель. Великий отвір на великому пальці, через що постійно туди пролазить великий палець, та й взагалі через даний отвір досить морозно. Матеріал на вид теплий, але він тільки з одного боку такий, з іншого це тонкий непрактичний матеріал. По виду вони схожі на рибальські, але насправді навіть в невеликий мінус вже пальці сильно замерзають (і це рукавиці, не рукавички).
- Переваги:
- Зручність в не надто холодну пору
- Недоліки:
- В мінус не захищають від холоду, отвір в великому пальці куди на морозі постійно потрапляє великий палець. Тонкий матеріал
Відповідність вказаним розмірам
Відповідає
- Андрей И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: XL. Колір: Коричневий
Качество грубоватое, не такое как на изображении товара. И размер пришел другой.
Но в целом для работы руками пойдет - и не жалко, и выглядят более менее.- Саша
Если размер не тот, можно обменять
- МиколаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: L. Колір: Коричневий
Прийшли морози вірішив придбати теплі рукавиці бо в шкіряших перчатках при -15 і нижчіх температурах руки замерзали швидко. Але вислів теплі рукавиці це не про дану модель. По-перше зроблені з досить тонкого матеріалу, він хоч і теплий сам по собі але при - 12 і сильному вітрі крізь матеріал відчувається холод. Але як би ж тільки трохи, але ж ні - завдяки отвору на великому пальці (див. фото) великий палець в мить відмерзає.
Я б рекомендував такі рукавиці на температуру до -10, але за такої температури зручніше буде в шкіряних перчатках.- Переваги:
- Якість матеріалу. Колір.
- Недоліки:
- Отвір на великому пальці крізь який він відмерзає. Тоненький матеріал, який погано захищає ві холоду.
- Алена Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: XL. Колір: Коричневий
Цвет не соответствует фото.
Качество на 3.
Грубовато смотрятся на руках.- Недоліки:
- Грубоватый вид, не соответсвует цвету, не качественные.
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: L. Колір: Коричневий
Размер L подойдёт на небольшую мужскую руку. Ладошки жесткие, для зимних видов спорта. Зеленая ткань внутри, где пальчики, портит вид.
- Переваги:
- Удобная конструкция
- Недоліки:
- Маломерят, зеленые пальцы
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: XL. Колір: Коричневий
Нормальные перчатки/рукавицы. Не совсем по цвету как на сайте . Получил точь в точь как у парня на фото. Но в целом нормально все. Брал для работы на улице . Оказались самое то что нужно. Если как парадновыходные брать их-то даже не знаю. Если для игры в снежки , для работы , для езды на чем то в перчатках - то это классный вариант. Сами они не очень теплые если что . Кожой и не пахнет. Если рука не маленькая - то лучше брать xl .
- Переваги:
- Цена. Вроде качественные на вид.
- Недоліки:
- Материалы искусственные. Но на руке сидят комфортно.
- Павел Ш***Продавець: Rozetka. Розмір: XL. Колір: Коричневий
Ни цвет,ни вид не соответствует информации на сайте.
- Недоліки:
- Фото не соответствует
Эксперт RozetkaДобрый день, Павел! Спасибо за обращение, Ваш отзыв передан ответственному сотруднику для решения проблемы, мы с Вами свяжемся.
При возникновении дополнительных вопросов, Вы можете воспользоваться справочным центром.
