- ВалентинВідгук від покупця. Продавець: TopDShop
Норм.
- Артур Г***Відгук від покупця. Продавець: TopDShop
Вначале все было хорошо, действительно амортизирует.
Первые 10 км все было хорошо.
После 30 км начал замечать, что амортизатор искривился, штырь стоит ровно, вместе с нижней частью амортизатора, а верхняя часть согнулась и ушла с седлом влево выглядит небезопасно...
Сейчас прошел уже 50 км, верхняя часть еще больше отогнулась(видно на фото)- Переваги:
- Амортизирует.
- Недоліки:
- Изменил форму, отогнулся в сторону.
- Продавець TopDShop
Прохання надати фото збоку і вказати вагу велосипедиста. Якщо по фото видно, що нижня частина амортизатора закріплена близько до його перегину, то з верхньою - незрозуміло. Має бути симетрично, щоб навантаження рівномірно розподілялось. Дякуємо Вам за відгук!
- Артур Г***
Седло стоит на разметке 2, нижняя часть на разметке 1.
Вес велосипеда 10 кг, вес "Всадника" 78 кг.
Но ситуация поправимая, так как метал послушный(как пластилин), я просто легким движением руки, без особого напряжения отогнул верхнюю часть обратно, она в свою очередь вежливо и легко, практически без сопротивления выровнялась и стала на свое место. Уже стоит ровно, претензий не имею.
- Олександр Щ***Відгук від покупця. Продавець: TopDShop
На вид красиве,але спробувати не встиг,раптово й неочікуванно пачалась зима...
- Переваги:
- Красиве
- ПавлоВідгук від покупця. Продавець: TopDShop
досить приємна штука.
можна виставить свою вагу.
якщо у вас крила кріпляться до сідла а його треба опустити на мінімум бо висота збільшить то будуть проблеми з кріпленням крил- Переваги:
- працює
- Недоліки:
- піднімає висоту сідла
- Игорь Т***Відгук від покупця. Продавець: TopDShop
Реально амортизує.
- Переваги:
- Не відчуваються ямки, амортизує
- Недоліки:
- Не виявив
