- Оксана Я***Відгук від покупця. Продавець: BoxShop
Дуже хороший ланч бокс, за гожину до прийому їжі треба вмикати і все буде нагріте
- Продавець BoxShop
Вітаємо!
Нам дуже приємно, що ви задоволені покупкою. Смачних вам обідів!
- Олена М***Відгук від покупця. Продавець: BoxShop
Розігрувала гречану кашу з котлетою. За 30 хв нагріло до теплого стану,вершкове масло,зверху гречки розтануло не повністю,до м'якого стану,що можна переміщати. До 40 хв нагріло ся більше,масло розтануло повністю. І 30 й 40 хв. достатнього для підігріву,хто як любить. Дуже зручно,якщо на роботі немає мікрохвильовки. Зверху в контейнері була вилка та ложка,не великі,ложка більш схожа на чайну.Якщо буде служити довго, без поломок,то буду дуже задоволена
- Продавець BoxShop
Вітаємо!
Вдячні, що поділилися враженнями! Раді, що ви оцінили зручність та функціональність ланч-боксу. Бажаємо приємного користування!
- Виталий С***Відгук від покупця. Продавець: BoxShop
Купували гріти їжу від зарядної станції, коли немає світла, бо любі нагрівальні прилади використовують напругу за 1000 ват. Цей ланч бокс використовує 56 ват, за 5 хвилин їжа тепла.
- Продавець BoxShop
Вітаємо!
Дякуємо за високу оцінку!Гарного користування!
- ВеронікаВідгук від покупця. Продавець: BoxShop
Приїхав дуже швидко, весь функціонал працює як і заявлено. Працює як від розетки так і від запальнички в машині. Нагрівається за декілька хвилин
- Переваги:
- Дійсно добре нагріває їжу
- Недоліки:
- Відсутня ложка, але це не критично
- Олександр Т***Відгук від покупця. Продавець: BoxShop
Замовляли декілька ланч боксів.
Один прийшов із ложкою в середині інший пустий- Недоліки:
- Проблеми з комплектацією
- шаповалов м***Відгук від покупця. Продавець: BoxShop
Супер, дуже подобається в машині, коли треба малечу покормити
- Переваги:
- Все працює
- Недоліки:
- Немає
- Андрій В***Відгук від покупця. Продавець: BoxShop
Чудовий ланчбокс! За 20 хвилин до обіду поставив, і їжа нагріта. Однозначно рекомендую!
- Переваги:
- Швидко нагріває їжу
- Недоліки:
- Не виявив
- Наталия К***Відгук від покупця. Продавець: BoxShop
Купила для студентки, але... Виникла проблема місця. Великоват. Але в машину було б нормально. Дитина поклала його боком, і сумка залита, хоча там була друга страва. Боковий пластиковий контейнер не закріплен у остальному контейнері, і може "їздити", він теж не герметичний (ні про який суп не може бути й мови). Але гріє добре й швидко. Нормальна ложка або вилка у відсік не влізе.
- Переваги:
- Швидко гріє, внутрішній лоток, в який кладеться їжа, дуже міцний, можна використовувати, як миску.
- Недоліки:
- Великий, для нього треба місце. Не герметичний.
- Сергій С***Відгук від покупця. Продавець: BoxShop
Все ок, один нюанс тільки. Коли підігрівати від прикурювача то не світить індикатор підігріву. Від розетки все світить.
- Переваги:
- Все ок.
- Недоліки:
- Не горить індикатор ( на роботу не впливає)
