Картка Rozetka

Відгуки покупців про Підстилка чохол на сидіння для домашніх тварин Pet Zoom Loungee Auto 16341059202

Код:  338229379
Оцінка користувачів 3/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Владислав Б***
    Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet. Колір: Бежевий

    Від підстилки йде задушливий хімозний запах. Вся машина пропахлася ним, й в ній неможливо знаходитись. Собаку почало трусити й вона стала лізти на переднє сидіння на руки подалі від цього запаху. Вже тиждень запах не вивітрюється з підстилки. Ніяк не можу це рекомендувати.

    Переваги:
    Низька ціна
    Недоліки:
    Задушливий запах, Непридатна для використання за призначенням
  • Пляченко И***
    Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet. Колір: Бежевий

    Свою функцію виконує, але якість така собі і колір зелений, а не бєж.

  • Світлана В***
    Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet. Колір: Бежевий

    Шви торочаться,є плями білі затерті до дірок. Пакування не охайне. Фото додаю

    Переваги:
    Швидко доставка і бонус безкоштовно
    Недоліки:
    Задушливий запах,затерті плями до дірок
  • Анастасія В***
    Відгук від покупця. Продавець: OpenPlanet. Колір: Бежевий

    Накрила повністю задні сидіння на Сітроені С4, ще края лишились, котрі підігнула та запхала за боки та верх сидіння.

    Якісні шви. Матеріал – буде легко струшувати або мити. Міцний – собака не порве кігтями (сподіваюсь :-D)

    Радію отворам на липучках по середині (2 отвори) під паски безпеки – думала, що прийдеться псувати і самій ті отвори робити, але вони там вже є!

    Є нижні кріплення – можна зробити висячого гамака, приєднавши їх до підголів’я передніх сидінь.

    Є молнія посередині, щоб опустити на задніх сидіннях підлокітника (навіщо він собаці – то вже інше питання :-D)

    Ще з приємних несподіванок: сумно очікувала на бежевий колір, як на фото товару, але надійшов чорний (на упаковці намальований взагалі зелений :-D) - і я дуже тому рада! :-)

    Подивимось, як воно в експлуатації буде, але на перший погляд – я дуже задоволена!

    Дякую Розетці і OpenPlanet!

    Переваги:
    Великий, Легко буде трусити-мити, якісний
    Недоліки:
    Поки не бачу