- Олексій Б***Відгук від покупця. Продавець: Vioshop. Колір: Зелений. Діаметр коліс: 8" (21 см)
За свої гроші добрий велосипед.
- Переваги:
- Не дорого, свої функції виконує.
- Недоліки:
- Переднє колесо трохи криве, але їхати не заважає. Інструкція взагалі незрозуміла, збирав методом сюди-туди.
- Дар'яВідгук від покупця. Продавець: Vioshop. Колір: Зелений. Діаметр коліс: 8" (21 см)
Велосипед не коштує своїх грошей. Колесо задні криве. Підніжка за пару днів використання відвалилася.
Скрипить, рипить.- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Всесь велосипед
- Наташа Г***Відгук від покупця. Продавець: Brothers. Колір: Синій. Діаметр коліс: 10"
Рекомендую
- Недоліки:
- Нема
- Олга С***Відгук від покупця. Продавець: Baby lot. Колір: Сірий. Діаметр коліс: 10"
Колеса пластмасові
- Недоліки:
- Колеса пласмасові
- Марія Д***Відгук від покупця. Продавець: Masyasha. Колір: Фіолетовий. Діаметр коліс: 12" (30.5 см)
Велосипед отримали швидко, збирали по відео з інтернету, тому що інструкція не зрозуміла (то не сильно великий мінус) якість хороша, всі деталі на місці! Що не сподобалось, продавець бере 100 грн передплати, як гарантія, що товар заберуть, а якщо ні, то продавець верне собі вартість доставки. Проте ті 100грн в вартість товару не входять, тобто ви оплатите повну вартість всі розходи по доставці і плюс даруєте продавцеві 100 грн! Справа не в грошах, а в тому, що продавець вас дурить(
- Переваги:
- Швидка доставка, якісний товар
- Недоліки:
- Обман продавця
- Продавець Masyasha
Шановна Марія, Ви сплатили на Новий пошті за товар на 100 грн меньше! Це легко перевірити по накладній. Ні якого "обману" не існує! Є калькулятор). При отриманні Ви також сплачуєте послуги перевізника: коміссію за наложку та доставку згідно з тарифами перевізника.
- Марія Д***
Шановний продавець! Приношу свої вибачення, дійсно я сплатила на 100грн менше, тож мої звинувачення в шахрайстві я забираю назад! Для того щоб в майбутньому уникнути таких проблем накладна мається бути в коробці з товаром! І не замість клієнтам, будь ласка!)
- Дарья М***Відгук від покупця. Продавець: Masyasha. Колір: Бірюзовий
Этот отзыв опровержение прошлого. По своей невнимательности перепутала этот магазин с другим и поставила незаслуженную оценку по отношению сервиса, актуальности цены и точности доставки. Я очень сожалею, что доставила этим вам неприятного осадка.
Велосипед все-таки собрала, отлично едет. На эти деньги в наше время хороший транспорт. Меня очень волновало, чтобы колеса были НЕ НАДУВНЫМИ и то, что я нашла этот велосипед за сравнительно небольшую цену меня очень порадовало. Цвет намного приятнее, чем на фото. Тормоза плотные. Глубокий капюшон с возможностью регулировать. Это супер . Если учесть мою низкую стресмоустойчивость, то продавец держался на высоком уровне всю длиннейшую и сложную нашу переписку. Ещё раз приношу свои извинения.- Переваги:
- Качество-цена =выше ожидаемого. Очень лояльный продавец, терпению можно позавидовать
- Недоліки:
- Если будет не тот болт, то продавец во всем поможет разобраться. Не стоит беспокоиться, как я
- Катерина Б***
Підкажіть нормальний велосипед?
- Дарья М***Відгук від покупця. Продавець: Masyasha. Колір: Бірюзовий
Очень огорчена и возмущена. Получила велосипед и собрать не могу. Недостаток шурупов, не собрано то, что должно было, не соответствие деталей. И я молчу о сроках отправки. Такое ощущение, что прислали сбор брака. Фото прилагаю.
Я в возмущении, буду писать отзыв на розетке. Мало того что нет шурупов и гайки на переднее колесо, которое должно было быть собрано вместе с шаси и крылом, так ещё и оси для задних колёс короткие (фото 2). Я смотрела какие они должны быть и они не соответствуют. И это я только за колеса взялась. А дальше собрать не могу. Приходится докупать детали и где их искать я не знаю.- Переваги:
- Не могу оценить, потому что не соответствуют детали
- Недоліки:
- Не соответствие комплектации, инструкция с плохого качества изображением, нет перечня деталей, поэтому при получении проверить невозможно, а только когда доходит до сборки. Инструкция не соответствует
