День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Відгуки покупців про Акумулятор 14500 X-Balog пальчиковий 5800 4.2V 300mah Li-ion (2444)

Код:  345401167
Оцінка користувачів 1.38/5
на основі 10 відгуків
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    7 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця VigoTan
  • Виктор Б***
    Відгук від покупця. Продавець: VigoTan. Кількість в упаковці: 1

    Товар не відповідає вимогам. Продавець свідомо обманює покупців. Акумулятор має ємність максимум 280 mAh, це у 18 раз меньше заявленного номіналу!!! Тримайтеся подалі від цього шахрая.

    • Продавець  VigoTan

      В описі до товару написано - Місткість написана на акумуляторі: 5800 mAh (5800 mAh маркування на корпусі. Реальна ємність НАБАГАТО НИЖЧЕ!). Просимо вибачення, що ви вважаєте нас шахраями, Інші відгуки про нас свідчать про зворотне.

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Арістоклес А***
    Відгук від покупця. Продавець: instock

    можно пробовать брать

    Переваги:
    вроде норм
    Недоліки:
    4,15 вольта вместо 4,2
    • Продавець  instock

      Щиро дякуємо за ваш відгук

  • Роман Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Good&Fest

    Ну нічого доброго від перепаковки я і не чекав. Але заявлених 400 мАч мені б вистачило. Але ж 200, КАРЛ! 200 мАч
    "Біжи, Форест, біжи"

    Переваги:
    Немає
    Недоліки:
    Не відповідає заявленим характеристикам.
  • Осадчий О***
    Відгук від покупця. Продавець: Novotec. Кількість в упаковці: 1

    Дякую, гроші за товар повернули.

  • Макаренко Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Легенда

    Просто выброшенные деньги на ветер! Зарядное iMax B6 их вообще не видит и не заряжает.
    На вольтметре 0,01 вольт. Емкости ноль!

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Аккумуляторы приехали разряженные в ноль.
  • Осадчий О***
    Відгук від покупця. Продавець: Novotec. Кількість в упаковці: 1

    Проблему вирішено

    Не працездатні. Ржаві.

    Переваги:
    Товар г...
  • Евгений Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Novotec. Кількість в упаковці: 1

    Відправив бракований товар продавцеві.

  • Евгений Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Novotec. Кількість в упаковці: 1

    Проблему вирішено

    Отримав 6 проплачених акумів. Просто в пакеті без жодного ізоляційного пакування. Всі дохлі. Хіба так можливо працювати? Вимагаю або повернення коштів або заміни товару на якісний.

    • Евгений Р***

      По вайберу запропонували звязатись , але номер у вайбері відсутній. Слухавку на прямий дозвон не беруть . Розетка , Вашу ,багаторічну репутацію множать на 0. Хіба це в ваших інтересах? Чекаю контакту для вирішення мого питання. Вибачте , але без поваги...

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Novotec. Кількість в упаковці: 1

    Проблему вирішено

    продавець трубку не бере, зв'язатися не можливо. Навіщо таке фувло продавати, не розумію. Я не очікував що за за такі гроші цей товар буде якісним. Але аккуми зовсім мертві, абсолютно.

    Переваги:
    немає переваг, повне фуфло
    Недоліки:
    не працюють аккуми, не заряджаються, не працюють від слова зовсім. Мертві наглухо
  • Володимир Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Novotec. Кількість в упаковці: 1

    Шо можна сказати, я розумію що вартість цього акумулятора - чашка кави. Але так дурити ще потрібно вміти.

    Відразу скажу, що ні на момент відправки, ні на момент коли вже виникла проблема - продавець Novotec -слухавку не бере та жодного разу не перетелефонував.

    Заказ зробив 11.11.2022 року.
    Посилку відправлено Новою поштою 15.11.2022 року,
    У зв'язку з сьогоденням... та постійною відсутністю електроенергії в самих відділеннях НП - посилку, послуги доставки та грошовий переказ - заздалегідь оплатив онлайн
    Замовлення отримувала дружина 17.11.2022 нажаль зовнішньо не перевіряла, оскільки також ізза відключень електроенергії все робила поспіхом.

    Висновок:
    Жоден з двох отриманих акумуляторів не заряджаються, а один в загалі був, при розпаковці, підпалений та потьокший (фото додаю)

    крім того, акумулятори зовсім ні як не упаковувались, лише пакет НП, ні то що якась ганчірка з датою виробництва, навіть якесь елементарне пакування в пупирчатий целофан чи іншу волого-захісну упаковку - ви не отримаєте.

    Не дивлячись на вартість акумуляторів, вважаю що все одно потрібно мати хоч якусь свідомість... в період постійних атак на енергетичні підприємства нашої країни, та як наслідок попитом на елементи живлення - так нахабно користатись цим( - та ще в період воєнного стану в країні, це як мінімум не доречно.

    Додати хочу, лише ще шо замовлення робив ні на першому знайденому в інтернеті оголошенні. Розраховував на ім'я та всеж таки бренд "Розетка"..
    Ліпше задонатив ці кошти.

    Переваги:
    немає
    Недоліки:
    виложив все в коментарях