Картка Rozetka

Відгуки покупців про Сідло Grand Star м'яке для велосипеда

Код:  345599338
Оцінка користувачів 4.67/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Тетяна С***
    Відгук від покупця. Продавець: Big purchase

    Класне,зручне,без дефектів.

    Переваги:
    Якісне
    Недоліки:
    Немає
  • Андрій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Big purchase

    Навіть не знаю, що думати. З одного боку цей товар немає аналогів (як на мене), адже сідло і м'яке, і має пружини, і нема зайвих рельєфів.

    А з іншого боку низька якість металу з якого зроблено кріплення сідла до труби.... Хоча якщо у вас вело-труба із двома зажимами і шестикутним гвинтом, то для вас проблеми не існує, можете просто брати і не перейматися.

    Переваги:
    М'яке, Має пружини, Ціна, Нема зайвих ямок чи виступів, швидко зібрали і доставили

    Це робить його найкращим вибором без конкурентів (бодай для мене)
    Недоліки:
    Якість металу з якого зроблено кріплення сідла до труби, а саме у вас можуть злизатися деякі деталькі, що призведе до хитання сідла вперед і назад. Доволі небезпечна проблема.
  • Анатолий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Big purchase

    Все чудово задоволений...

  • Андрей Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Big purchase

    Норм, з часом трохи скрипить, але можна смазати олією за потребою

  • Вадим
    Відгук від покупця. Продавець: Big purchase

    Гарне сідло, м'яке, зручне.

  • Олексій М***
    Відгук від покупця. Продавець: Big purchase

    Непогане сідло за свою ціну, авжеж не є прям мега-комфортабельним по його виду.
    В цілому ± ок

    Переваги:
    Велике, для "великих потреб"
    Недоліки:
    Не варто очікувати високу якість при великих навантаженнях. Буквально розвинтилась гайка з шайбою, після чого треба було шукати їм заміну.
    Також при довгих поїздок починае "хрустіти"
    • ярослав

      про хруст не скажу, бо там і так пружини тому воно має хрустіти через якийсь час, в мене більше питань до покриття. доречі опис товару не зовсім коректний, бо прийшло якесь Gren star і трохи іншого тону, рішив потестити, ціна майже в двічі менша за гарне сідло таких "розмірів", за тиждень використання ніякі гайки не розкрутились)))

    • Олексій М***

      Upd: По итогу шо, сідло не прожило два місяці під вагою 90кг, начало скрипіти стукати. Після розбору сія чуда з китайськіх підвальних хаток, побачив що пластик попросту лопнув. Ціна його гарна, але думаю можливо знайти набагато кращий варіант