- ЯнаВідгук від покупця. Продавець: EcoTopStore
найбрудніша крупа на моїй пам'яті, а я у 90-ті наперебиралася гречі як та Попелюшка.
оце стільки бруду із 1 кг (насправді трохи більше, але вже встигла викинути першу частину перед тим як вирішила зробити фото). - Вероніка Р***Відгук від покупця. Продавець: EcoTopStore
Дякую за якість товару і швидку обробку замовлення!))))
- Вероніка Р***Відгук від покупця. Продавець: EcoTopStore
Дякую,все отримала і дуже задоволена якістю продуктів і сервісом!))
- Юлия И***Відгук від покупця. Продавець: EcoTopStore
Крупа хорошая и очень полезная! Проращиваю и делаю из нее творожок, а еще можно делать из нее хлеб, блины и много разной выпечки или есть просто кашу.
