- Татьяна М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює добре, усі свої функції виконує. Дякую
- Переваги:
- Швидка доставка, прилад працює
- Недоліки:
- Не виявила
- Микола С***Відгук від покупця. Продавець: MNJ store
Доброго дня. Користуюсь уже стабілізатором, тому можу конструктивно дати відгук на нього. Обирав щоб вберегти побутову техніку від перепадів напруги. За час використання вважаю , що повністю виправдає свою ціну та призначення. Потужності вистачає. Перебоїв в роботі не бачив. Компактний , в принципі такий , як і шукав . Раджу усім, хто шукає надійний захист за розумні гроші
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Брали на квартиру. 11кВт, але в квартирі лише 5кВт, з ідеєю, що довше прослужить. Більше року користуємося, але останнім часом при навантаженні 3-4кВт різко починає від стабілізатора смердіти "паленою проводкою". Нічого не димить, але є цей неприємний запах.
- Переваги:
- Якість збірки, габарити
- Недоліки:
- Різкий, неприємний запах при роботі
- ПавлоВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
- PavelВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Є у використанні два стабілізатори попередньоюї ревізії, але 16ти ступеневі, працюють без нарікань вже 4 роки. Зявилась портеба в стабілізаторі на роботу, брав два даної моделі. Особисто мені, v2 в плані дизайну більше подобається, але взяв v3 в першу чергу, через 7ми річну гарантію.
Не сподобалась заводська упаковка товару, це звичайна, розлізла картонна коробка без пінопласту, чи будя-якого іншого захисту від ударів. Один прийшов без інструкції, а кріблення для монтажу на стіну, було вцепленне взаді на стабілізаторі, та було погнуте. Другий прийшов вже з інструкцією, та кріплення лежало окремо, і було цілісіньке. Тому прохання до Розетки, якщо хтось повертає вам товар, добре перевіряйте стан, та комплектацію товару.- Переваги:
- Надійність, гарантія
- Недоліки:
- Ціна, заводська упаковка ніяка
- Владислав
А в описании указано гарантия 36 мес.
- Павло
Ну спеціально знайшов гаратійку від розетки (та що на термострічці), там зазначено гарантійний термін 84 місяці. І місяць назад взяв такий самий стабілізатор, тільки на 5,5квт, там також 84 місяці. Тут в характеристиках і справді, зараз значиться гарантія 36 місяців. "Пробігся" по даному стабілізаторі по інших сайтах, і на кожному сайті різна гарантія, знайшов три різних терміни: 36, 48, та 84 місяці. Цікаво б було почути коментар від представника компанії... Яка насправді гарантія на даний стабілізатор, та взагалі на стабілізатори даної лінійки?
- Олег
На офiцiйному сайтi вказано, що гарантiя три роки.
