Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Відгуки покупців про Стабілізатор напруги Елекс Герц У 36-1/50 v3.0 - однофазний тиристорний стабілізатор на 11 кВт.

Код:  348285552
Оцінка користувачів 4.4/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Татьяна М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює добре, усі свої функції виконує. Дякую

    Переваги:
    Швидка доставка, прилад працює
    Недоліки:
    Не виявила
  • Микола С***
    Відгук від покупця. Продавець: MNJ store

    Доброго дня. Користуюсь уже стабілізатором, тому можу конструктивно дати відгук на нього. Обирав щоб вберегти побутову техніку від перепадів напруги. За час використання вважаю , що повністю виправдає свою ціну та призначення. Потужності вистачає. Перебоїв в роботі не бачив. Компактний , в принципі такий , як і шукав . Раджу усім, хто шукає надійний захист за розумні гроші

  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Брали на квартиру. 11кВт, але в квартирі лише 5кВт, з ідеєю, що довше прослужить. Більше року користуємося, але останнім часом при навантаженні 3-4кВт різко починає від стабілізатора смердіти "паленою проводкою". Нічого не димить, але є цей неприємний запах.

    Переваги:
    Якість збірки, габарити
    Недоліки:
    Різкий, неприємний запах при роботі
  • Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
  • Pavel
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Є у використанні два стабілізатори попередньоюї ревізії, але 16ти ступеневі, працюють без нарікань вже 4 роки. Зявилась портеба в стабілізаторі на роботу, брав два даної моделі. Особисто мені, v2 в плані дизайну більше подобається, але взяв v3 в першу чергу, через 7ми річну гарантію.
    Не сподобалась заводська упаковка товару, це звичайна, розлізла картонна коробка без пінопласту, чи будя-якого іншого захисту від ударів. Один прийшов без інструкції, а кріблення для монтажу на стіну, було вцепленне взаді на стабілізаторі, та було погнуте. Другий прийшов вже з інструкцією, та кріплення лежало окремо, і було цілісіньке. Тому прохання до Розетки, якщо хтось повертає вам товар, добре перевіряйте стан, та комплектацію товару.

    Переваги:
    Надійність, гарантія
    Недоліки:
    Ціна, заводська упаковка ніяка
    • Владислав

      А в описании указано гарантия 36 мес.

    • Павло

      Ну спеціально знайшов гаратійку від розетки (та що на термострічці), там зазначено гарантійний термін 84 місяці. І місяць назад взяв такий самий стабілізатор, тільки на 5,5квт, там також 84 місяці. Тут в характеристиках і справді, зараз значиться гарантія 36 місяців. "Пробігся" по даному стабілізаторі по інших сайтах, і на кожному сайті різна гарантія, знайшов три різних терміни: 36, 48, та 84 місяці. Цікаво б було почути коментар від представника компанії... Яка насправді гарантія на даний стабілізатор, та взагалі на стабілізатори даної лінійки?

    • Олег

      На офiцiйному сайтi вказано, що гарантiя три роки.