- Наталья Г***Відгук від покупця. Продавець: Damia. Розмір: 8XL. Колір: Чорний
Зносила за зиму та забула
- Переваги:
- Теплі
- Недоліки:
- Немаж
- Алла С***Відгук від покупця. Продавець: Damia. Розмір: 2XL. Колір: Чорний
Чудові лосини і дуже теплі,продавець дуже ввічливо допоміг підібрати розмір
- Переваги:
- Дуже теплі
- Недоліки:
- Немає
- Вероника Щ***Відгук від покупця. Продавець: Damia. Розмір: 2XL. Колір: Чорний
Они бесформенные, слезают с ног, долго и далеко в них ходить невозможно. Ощущение в этих штанах, словно обделался...
- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Не выполняет единственную свою функцию
- Продавець Damia
Доброго дня. Це перша така скарга. Скоріше за все лосини просто великі Вам. Якщо лосини завеликі, то вони дійсно будуть сповзати до низу.
- Марьяна С***Відгук від покупця. Продавець: Damia. Розмір: 2XL. Колір: Чорний
Дуже ввічливий і приємний продавець. Товар зовсім не відповів на мої очікування. Катається катишками за один день, біля шву повилазили біли дрібні гумові нитки як пух. Розмір більш підходить для великих. Я не мала, але при ходьбі постійно сповзають. До тіла дуже приємні. Хіба носити взимку під одяг. Хотіла ходити вдома.
- Переваги:
- Приємні до тіла
- Недоліки:
- Якість
- ЮліяВідгук від покупця. Продавець: Damia. Розмір: 2XL. Колір: Чорний
Неймовірні лосини! Дуже приємні на дотик, супер тягнуться, теплі, м‘які! Дякую продавцю за такий якісний товар.
- Марина К***Відгук від покупця. Продавець: Damia. Розмір: 8XL. Колір: Чорний
Я в восторге) приятнейшая вещь, растягивается отлично, действительно подходит на ЛЮБОЙ размер, дочка 50 кг примеряла на себя,я на свои 6х и подошло обеим) высокие, натягиваются до груди. Подойдут и на высокий рост. Как в носке будут, не знаю пока, но если прослужат один сезон за свою цену , то рекомендую однозначно. Посоветовала своим знакомым. Швов на попе и спереди нет,только внутренний боковой шов, манжеты внизу, сверху широкая резинка или вставка на поясе, не знаю как правильно ее назвать. Продавец порядочный, предоплата поможет сэкономить на наложке.
- Переваги:
- Теплые, универсальный размер, красивые.
- Недоліки:
- Пока не носила.
