Картка Rozetka

Відгуки покупців про Бідон Пласт Бак 50 літрів харчовий 70301

Код:  350166204
Оцінка користувачів 4.38/5
на основі 17 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Наталія
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 30

    Бочка з хорошого пластику, без запаху. Але ручки незручні. Навіть на коротку дистанцію перенести важко, дуже давить пальці в різних положеннях тримання.
    Побажання для продавця: працюйте, будь ласка, з Укрпоштою. Бо Нова Пошта за доставку бочки за 300 гривень вломила за пересилку 280 і це без накладного платежу, бо я оплатила за реквізитами.
    Якщо б знала, то замовила би накладним платежем і не забирала би з пошти. Залишився неприємний осад. І бочка просто золота, майже за 600 гривень

    Переваги:
    Без запаху
    Недоліки:
    Незручні тримачі, дорога доставка
    • Продавець  Capacity

      Доброго дня! Так,згодні,що доставка золота виходить,нам дуже шкода. З Керпоштою так само працюємо. А найдешевше відправляти через Делівері.

  • Андрей Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Ок

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Нормальна тара за свою ціну.
    Квасив капусту в 50 літровій тарі.
    Залишився задоволеним.
    Можу рекомендувати

  • Андрій Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 30

    Свої функції виконує, пластик норм!

  • Оксана С***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 30

    Пошкоджене горлишко в бідона, кришка не прилягає щільно, та при транспортуванні рідина розливається.

    Переваги:
    Компактний
    Недоліки:
    Пошкоджений
    • Продавець  Capacity

      Доброго дня. Усі бідони не герметичні,для герметизації треба використовувати ущільнювачі для бідонів. Зріз може бути трішки нерівний,але кришка має накручуватись нормально. Якщо не так,тоді напишіть,будь ласка. Передивимось.

  • Вадим Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Компактний але Обємеий. Дуже зручний. Займає мало місця.
    Задоволений!

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Горловина насправді 25 см, а не 28 см як зазначено у описі. Зовнішній розмір 32 - зазначено правильно.

    Переваги:
    Білий колір
    Недоліки:
    Товар не відповідає опису
  • Галина Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Дуже дякую за гарне замовлення!

    Недоліки:
    Немає
  • Андрій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Гарний бідон.

    Переваги:
    Ємність, ціна
    Недоліки:
    Немає
  • Александр А***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Бидон отличный, для хранения жидкости, уплотнитель есть на крышке, ручки конешно оставляют желать лучшего, пластик хороший но если его бить буцать или ронять тогда да можно повредить.

  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    За пол года стояния на балконе вода позеленела. В остальном сделан хорошо.

    Переваги:
    Пластик не пахнет
    Недоліки:
    Зеленеет вода.
  • Тесцова Е***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Бочку испозуем для воды , нм каких нареканий нет ! Спасибо магазину за качество и оперативную доставку ))

  • Дмитрий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Заказывал 2 бака по 40л. но их не было с наличии. Магазин предложил этот на 50л. но дороже . Взял его.

    Переваги:
    Качество более менее, есть заусенцы
    Недоліки:
    Высоковата цена
  • Дмитрий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Товар пришёл быстро, остальное см.выше

    Переваги:
    Качество более менее, есть заусенцы
    Недоліки:
    Высоковата цена
  • Вера Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    Товар качественный. Обслуживание хорошее.

    Переваги:
    Хороший пластик, без запаха.
    Недоліки:
    Нет.
  • Иван Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100

    дом на все 100!!! ты мне звонить собираешься оформлять заказ? я 4-ый день жду

    Переваги:
    не знаю
    Недоліки:
    не знаю
    • Иван Г***

      вот такая пришла посилання

  • Сергей К***
    Продавець: Дом на все 100

    Товар не соответствует описанию и фото! Пытаются навязать совсем другой товар. Менеджера не переслушать, слово не возможно вставить. Очень отвратительный магазин! На фото товар, который предлагают взамен

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Всё полностью
    • Продавець  Дом на все 100

      Добрий день, Сергій. Бідони у нас ХАРЧОВІ маркіровані: на них ДСТУ і ложечка з вилочкою. Товар обов’язково з документами від виробника і якість підтверджена Висновками сан.епідесстанції. Перед відправкою товару, Покупцеві надається повна інформація про характеристики і розміри товару, фото і опис. Покупець має змогу відмовитися від товару, якщо його щось не влаштовує.