- Тетяна Б***Відгук від покупця. Продавець: Diompo
Добрий день.Я вже писала про берези,які не прижилися,але виявилося,що це були і не берези.Дайте,будь ласка відповідь,що це за рослина?
- Переваги:
- Продавець відповідає
- Недоліки:
- Прислали невідомо що.
- Продавець Diompo
Доброго дня, дякуємо за відгук. Ми уточнили у постачальника питання щодо пересорту додавши фото , у вас ростуть берези.
- Тетяна Б***Відгук від покупця. Продавець: Diompo
В минулому році купила восени,висадила 3 шт.,але навесні брунькі не розпустилися.Самі деревця були зеленими,але потім стали засихати.Я їх заливала,але,нажаль не один садженець не ожив,зато від корня стали рости якісь інші рослини,не берізки.
- Продавець Diompo
Доброго дня. Нам шкода що Ваші рослини не прийнялися.
Компанія несе відповідальність за якість саджанця при отриманні і відповідність сорту, але приживаність саджанців залежить від сукупності зовнішніх факторів, які ми не контролюємо (погодні умови, якість ґрунту, поливи, підживка, агротехніка, тощо…), тому гарантія на приживлюваність не розповсюджується.
Якщо наступного разу виникне проблема із замовленням , чекаємо на звернення своєчасно та будемо його вирішувати.
- Вера М***Відгук від покупця. Продавець: Diompo
Это не береза, а шелковица. Плохо была замотана и без наклейки. Но принялась
- Переваги:
- Тоже пригодится
- Недоліки:
- Жалко, хотела березку
- Андрій Т***Відгук від покупця. Продавець: Diompo
Заказывал небольшую партию из берёз, клёнов и лип. Саженцы - однолетники. Всё пришло в срок и в надёжной упаковке. Плюс предложили водорастворимый укоренитель - я и не отказывался. Саженцы берёзы 85-90см высотой.
- Переваги:
- Упаковка
- Недоліки:
- Однолетники
- Продавець Diompo
Доброго дня, дякуємо за зворотній зв'язок. Раді будемо виконати ваші нові замовлення в майбутньому.
- Тетяна Б***Відгук від покупця. Продавець: Diompo
Замовила три березки.Доставили швидко.Упаковка зручна,можно з нею їхати маршруткою.Березкі живі.Висадила в той же день.Маю надію,що вкореняться і будуть рости.
- Переваги:
- Прдивлюся навесні
- Недоліки:
- Поки не бачу
- Продавець Diompo
Доброго дня. Ваш позитивний відгук – найкраща нагорода для нашої команди. Дуже дякую за вашу підтримку!
- Кирилл Д***Відгук від покупця. Продавець: Diompo
Дерево хорошее, упаковано качественно. Всех благ.
- Продавець Diompo
Доброго дня.
Щиро раді, що з Вашим замовленням все добре. Це означає, що і з урожаєм все буде відмінно. Цього Вам і бажаємо!
- ПавлоВідгук від покупця. Продавець: Diompo
Отримав саджанець. Висота приблизно 70 см. Дякую!
- Продавець Diompo
Доброго дня.
Щиро раді, що з Вашим замовленням все добре. Це означає, що і з урожаєм все буде відмінно. Цього Вам і бажаємо!
- Юлія Г***Продавець: Diompo
Задоволена пакуванням,та покупкою .
Щиро вдячна- Недоліки:
- Немає
- Продавець Diompo
Доброго дня! Вдячні за те, що Ви приділили час і поділилися своїми враженнями від співпраці з нами.
