- Виктория Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: One Size. Колір: Червоний
Очень теплые и красивые варежки))
- Переваги:
- Качество!
- Недоліки:
- Нет!
- Олександра Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: One Size. Колір: Фіолетовий
Рукавички дуже красиві та теплі, але зовсім не практичні. З них постійно лізе пух, який залишається на одязі, екрані телефону і на всьому чого торкнетесь. А якщо вам заманеться почесати носа - то пух залишиться і в носі, і на носі, і на губах, і в роті. :(
- Переваги:
- Красиві
- Недоліки:
- Страшенно лізе ворс
- Лариса с***
Ангора такою завжди була. Тому або краса або практичність.
- Виктория Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: One Size. Колір: Молочний
Очень красивые и теплые варежки))
- Переваги:
- Состав, внешний вид!
- Недоліки:
- Нет!
- Екатерина К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: One Size. Колір: Світло-сірий
Отличные варежки, достаточно теплые и удобные в носки. С пуховиком - отлично носятся. Единственно, если у вас темное пальто или свитер, волоски могут оставаться на вещах.
- Переваги:
- теплые
- Недоліки:
- волоски остаются на пальто
Відповідність вказаним розмірам
Відповідає
- Мартинюк Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: One Size. Колір: Чорний
Покупала варежки на подарок, понравились очень. На руке свободненько, но рука маленькая. Теплые.
Відповідність вказаним розмірам
Відповідає
- НатальяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: One Size. Колір: Темно-бузковий
Купила для комплекта к своей шапке из ангоры. Рукавицы немного светлее, чем на фото, но мне подошли идеально. Моя ладонь размером 19, так рукавицы немного объемные.
- Переваги:
- Очень пушистые рукавички
Відповідність вказаним розмірам
Відповідає
- Олена Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: One Size. Колір: Молочний
Очень приличные варежки для зимних холодов
- Переваги:
- Теплые, приятные на ощуп
- Недоліки:
- Жаль что одинарные
- Оксана Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: One Size. Колір: Чорний
Обычные рукавички. Без подкладки какой бы то ни было. Неплохие. На мою руку немного великоваты, но не критично.
- Переваги:
- Мягенькие
- Недоліки:
- Дороговато
