- Кір'якова О***Відгук від покупця. Продавець: INTER OFFICIAL. Колір: Червоний
очень хороший набор кастрюль, расцветка очень понравилась и качество
- Переваги:
- очень хорошие кастрюльки, супер
- Продавець INTER OFFICIAL
Велике дякую за відгук! Користуйтеся з задоволенням.
- Ирина Б***Відгук від покупця. Продавець: INTER OFFICIAL. Колір: Червоний
Прекрасные кастрюльки,очень удачный литраж
- Продавець INTER OFFICIAL
Спасибо за покупку и отзыв. Пользуйтесь с удовольствием.
- Наталья К***Відгук від покупця. Продавець: Казанофф. Колір: М'ятний
Подскажите пожалуйста объем кастрюль из данного набора.
- Казанофф
Объемы, л: 2, 3, 4
- Тетяна К***Відгук від покупця. Продавець: INTER OFFICIAL. Колір: Червоний
Ціна-якість відповідають очікуванням
- Переваги:
- Якісний виріб
- Недоліки:
- Немає
- Elena Z***Продавець: INTER OFFICIAL. Колір: Червоний
В набор крышки идут ?
- INTER O***
Да, конечно
- Ирина Г***Продавець: INTER OFFICIAL. Колір: Червоний
Вы бы написали литраж,АТО как-то отнеслись к покупателю с безразличием. И не только в этом объявлении.
- Мацюк В***Продавець: INTER OFFICIAL. Колір: Червоний
Доброго дня. Які об'єми кострюль?
- INTER O***
Добрий день! литраж кастрюль 2,1 3,1 4л
- ОлегПродавець: INTER OFFICIAL. Колір: Червоний
Крышки идут в комплекте? Написано з предмета.
- Світлана П***Продавець: Казанофф. Колір: М'ятний
Замовила ці кастрюлі саме тут, бо хотіла саме такого кольору. В інших магазинах є за меншу ціну, але іншого кольору. Вирішила доплатити за колір, так сказати. Але мені вислали зовсім не такого кольору, прийшли одивкового кольору, замість кремового. Якби я хотіла оливкового, я б замовила оливкового. Звісно товар я повернула. Шокує така не професійність. Коли менеджер телефонувала, то ні словом не обмовилась, що кастрюль даного кольору нема в наявності. Я вже не кажу про те, що вона була не дуже привітна. А в результаті ще й товар зовсім інший.
Дуже прикро, що Розетка зв‘язується з такими продавцями, тим самим псуючи репутацію і собі. Розчарована, мені потрібні були ці кастрюлі...- Переваги:
- Не довелось оцінити сам товар.
- Недоліки:
- Прислали не те, що замовляла. Безвідповідальний магазин.
- Елизавета Н***
У них это нормально, они думают что можно впарить.
