- ДмитрийВідгук від покупця. Продавець: Estetiks Official
Качественно сделано. Возможно 2л великовато для небольшой компании для льда для напитков . Хотя можно положить бутылку вина - войдёт спокойно.
- Переваги:
- Красивенькая
- Ганна Б***Відгук від покупця. Продавець: LZ Home
Відро просто чудове, той випадок, коли якість вища за ціну. Виглядає добротно, презентабельно, не соромно поставити на стіл, чудово тримає лід, не дозволяючи йому швидко танути, тріски теж якісні, зручно діставати лід. Раджу до покупки. Щиро дякую продавцю за якісний товар та максимально швидку доставку. При нагоді зроблю фото та додам до відгуку.
- Переваги:
- Воно ідеальне
- Недоліки:
- Жодних
- Продавець LZ Home
Щиро дякуємо Вам за відгук! Користуйтесь із задоволенням! Звертайтпесь до нас знову!
- Светлана М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
супер!
- Андрей Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Качество агонь.
Для посиделок под вискарь с кумом самое оно. - Светлана Б***Продавець: Rozetka
Немножко маловато.
Відгуки про товар продавця Estetiks Official
Відгуки про товар у інших продавців
