Картка Rozetka

Відгуки покупців про Кабель HOCO X82 Type-C - Type-C (3A-60W-1M) Білий

Код:  359376021
Оцінка користувачів 4.67/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Олександр Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Letter Market. Довжина: 1. Колір: Білий

    Дуже класний. Планшету сподобався. Заряджає чудово.

    Переваги:
    Гнучкий не виламує гніздо зарядного порту.
    Недоліки:
    Немає
  • Сергей Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Letter Market. Довжина: 1. Колір: Білий

    Хороший кабель, напруга 45 Вт соответствует

  • Леонид Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Letter Market. Довжина: 1. Колір: Чорний

    Отличный мягкий приятный на ощупь провод.

  • Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Letter Market. Довжина: 1. Колір: Чорний

    Пропрацював майже 5 місяців, почали відходити контакти кабеля.

    Для зрівняння, оригінальні кабели Samsung відпрацьовують 3 роки, але й ціна інша.

    Переваги:
    Софт силікон, швидка зарядка.
    Недоліки:
    Малий ресурс.
  • Владимир Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Letter Market. Довжина: 1. Колір: Чорний

    Все работает, отличное качество!

    • Паша

      Скільки реальних W?

    • Продавець  Letter Market

      Щоб протестувати, потрібно мати адаптер 65 - 67W і пристрій з підтримкою до 60W.
      На данний час в Україні, тільки 1% таких пристроїв.

  • Ирина З***
    Відгук від покупця. Продавець: Letter Market. Довжина: 1. Колір: Чорний

    Все гаразд, гарна якість, як оцікувала

  • Дмитрий М***
    Продавець: MedicalPost. Колір: Чорний

    Продавец мошенник и пройдоха.
    Делал заказ 2 раза. Оба раза товара нет в наличии. Продавец впаривает на замену конкретный хлам, а при отказе говорит, что ждать надо неделю и больше. На 2м заказе я ответил, что готов ждать и продавец подтвердил, через 10 минут заказ отменил.
    Больше всего в этом всем расстраивает реакция Розетки. Таких продавцов уже очень много. У них нет ни сервиса, ни логистики, ни адекватных консультантов. Постоянно прошу проверить товар перед отправкой или до того как прислать счет, все-равно 30-50% лажают.