- Катерина Б***Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Фіолетовий
Мышка супер, пользуюсь уже год и никаких проблем нет
- МихайлоВідгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Білий
Як звичайна офісна миша підійде, бо конструкція не дозволяє з комфортом грати в ігри. При натисканні на ліву кнопку відбувається «відскок» від корпусу, хоча з правою кнопкою такого немає. Для цілей, заради яких вона купувалася, не підходить
- Переваги:
- Вага
- Недоліки:
- Конструкція
- Роман М***Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Білий
Мишка сподобалась.
Гарна підсвітка.- Переваги:
- Гарна підсвітка
- Виктор К***Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Фіолетовий
За свою ціну чудова миша
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Чорний з жовтим
Замовляв мишку пів року назад і поки нарікань на роботу немає. Сенсор не зірвало ні разу, в долоні лежить добре, добре підходить і для пальцьового хвату, кабель хоч і здається не надійним але ніяких проблем з його переломами не виникло.
- Переваги:
- Ціна відповідає якості. Дешевше і краще ви наврядчи знайдете (без зайвого геморою).
- Недоліки:
- З недоліків можна виділити гучний ЛКМ, можливо це лише в мене така проблема але кнопка дуже гучна, хоча в навушниках її майже не чутно. Також дуже швидко стерлися глайди, не вистачило і на 2 місяці.
- Валентин Г***Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Чорний з жовтим
При покупці миша справила дуже позитивні емоції, нічого не гриміло, не скрипіло, не цокало всередині, провід був м'який дуже добрий, клики чіткі все було дуже на рівні(маю з чим зрівнювати бо був власником і дорогих мишей). Але через півроку користування СКМ(колесо миші), почали жити своїм життям. Прикро але мав вже такий досвід і на мишах топових брендів за 2000 грн, тому роблю висновок що це болячка не тільки цих гризунів.
- Переваги:
- Якісна збірка
- Недоліки:
- Колесо миші
- Юрий Л***Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Чорний з жовтим
Мышкой задоволений.
- Переваги:
- Колір, запасні ношкі
- Недоліки:
- Нема
- Іван Р***
здраствуйте не подскажете что ето у вас за клавиатура?
- Панасюк В***Відгук від покупця. Продавець: THE52GG. Колір: Чорний
Лучшая мышка за свою цену. Лёгкая, удобная. Имеет програмное обеспечение, в играх сенсор не срывается. Если бы боковые стенки под большой и безымяный палец были прорезинены вместо пластика - цены бы ей небыло. 12/10
- Переваги:
- Цена/Качество
- Недоліки:
- Нету
- Игорь Ц***Відгук від покупця. Продавець: MO TRADE. Колір: Білий
в целом за эту цену топ
но спустя 2 месяца начало поскрипывать колесико немного, так же в некоторых приложениях постоянно меняется чувствительность и каждый раз нужно прокладывать до нужной- Переваги:
- вид функционал цена
- Недоліки:
- скрип колесика и чувствительность
- Игорь Ц***Відгук від покупця. Продавець: MO TRADE. Колір: Білий
норм, но у меня в некоторых играх почему то бывает само меняет чувствительность, а так очень приятная мышка топ
- Сергей Б***Відгук від покупця. Продавець: Мій компʼютер. Колір: Білий
Зв'язалися дуже швидко на наступний день вже приїхала. Мишка просто супер.
- Переваги:
- Є софт для налаштування, невелика ціна
- Недоліки:
- не знайшов
- Антон Р***Відгук від покупця. Продавець: YDS tech. Колір: Чорний
Повністю задоволений роботою як і мишки, так і продавця. Мишка прийшла на другий день, ніяких проблем не виникло
- Переваги:
- Топ за свої гроші. Дуже зручна, класна якість збірки, є софт, де можна налаштувати все до дрібниць (підсвітка, кнопки, макроси, dpi), сенсор неможливо зірвати, обплетений та зручний кабель
- Недоліки:
- Немає
- Денис Д***Відгук від покупця. Продавець: Prnt. Колір: Білий
Удобная, под белый сет очень круто подходит
- Переваги:
- Отлично сидит в руке
- Недоліки:
- Нет
- Продавець Prnt
Дякуємо за відгук) нехай служить)
