- ірина Д***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
То що треба!
- Роман О***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
В итоге прошло уже 3 месяца, но большая часть заплатки держит оборону дырки на пятке, пришлось постепенно ее подрезать от лишних уже не клеящихся кусочков. по бокам теперь образуются новые дыры :).
- Переваги:
- До сих пор спустя 3 месяца, благодаря сверхприродным качествам еще не отклеились.
- Недоліки:
- Но при это уже с первых недель "крылья" заплатки постоянно при надевании липли к носку и рвались.
- Марченко А***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Порвались после первого использования. Крайне не рекомендую
- Продавець KV Fashion
Доброго дня. Підкажіть будьласка як саме Ви користувались вкладочками, що після першого разу вони порвались? поділіться будьласка досвідом,щоб ми могли розібратись в ситуації. Також бачимо,що Ви робили замовлення більше місяця назад, а відгук написали лише зараз. Вони порвались через місяць користування чи після першого використання? Можемо отримати фото вкладочок наклеяних на взутті,щоб побачити як Ви їх закріпили? будемо вдячні за зворотній звязок
- Михайло С***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Пишу відгук після трьох місяців використання... Вставки стерлися вщент! Капці цілі!
- Переваги:
- Приємне відчуття залишків клею на шкарпетках впродовж цілого дня!
- Недоліки:
- Було б непогано в комплекті мати ще одну вставку для картуза, що кріпиться прямо на лоба! Не додули виробники!
- Продавець KV Fashion
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Бачимо, що замовлення Ви робили на даний товар у березні, а зараз вересень, тому на нашу скромну думку, вкладочки Вам прослужили трошки більше трьох місяців. Звичайно ж є варіант,що Ви їх купили, вони полежали у Вас 3 місяці і після цього Ви тільки їх наклеяли,але виникає запитання навіщо їх тримати у шкафу три місяці ? це реторичне запитання... Щодо терміну експлуатації даних вкладок то це доволі індивідуальний показазник який залежить від частоти експлуатації та виду самого взуття. Щодо недоліку,який Ви описали, то ми нажаль, не зрозуміли тонкості гумору
- Олег Н***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
В 2 рази дорожчє ніж у інших на Розетка.
А так все гуд.- Переваги:
- Норм
- Недоліки:
- Дорожчє в 2 рази
- Алена Б***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Подойдёт для починки задника, который протёрся. Как уменьшитель для обуви бесполезен, так как его толщина 2-3 мм.
- Переваги:
- Заклеивает дырки. Надёжно клеится
- Недоліки:
- Не уменьшает размер обуви.
- Продавець KV Fashion
дякуємо за відгук, звертаємо Вашу увагу, що у продажу є такі ж вставки із шириною 1см, у них більша подушечка
- ПриходькоВідгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Класні вставки. Дуже допомогли від натирання.
- Переваги:
- Комфортно та надійно носиться
- Недоліки:
- Потрібно обережно знімати захисну плівку
- Вадим П***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Поки пару днів пробіг, все працює, ходити стало легше.
- Павло В***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Чудові вставки! Вони запобігають натиранню, і завдяки їм взуття сидить майже ідеально. Дуже добре клеються, і їх можна обрізати під взуття.
- Олександр Л***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Гарна штука
- Арсен С***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Вже кілька разів носив кросівки з цими вставками і поки взагалі н натирають)
Писали про те що наклейка разом з клеєм відійшла - мабуть людина не зрозуміла що там треба обережно розслаювати і не відривати далі якщо починаєте бачити тканину.- Переваги:
- Допомогло від натирання, легко наклеїти, швидко приклеюється.
- Недоліки:
- Мабуть краще тільки за допомогою ложки для взуття одягати тепер кросівки, бо якщо без то сильно наклейку зачіпаю і може швидко відклеїтись
- Кирилл В***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Жахливий товар, весь клей залишаться на папірі, викинуті кошти
- Переваги:
- Немає
- Продавець KV Fashion
Доброго дня. Даний товар продаємо уже більше пів року і скарг на якісь товару не поступало. Можливо вам попався брак. Звяжіться з нами і ми відправимо вам товар на заміну, так як впевнені в якості даного продукту.
- Валентин Я***Відгук від покупця. Продавець: KV Fashion
Класна штука
- Переваги:
- Супер
- Недоліки:
- Нет
