- ИринаВідгук від покупця. Продавець: Гроу Сам Зеленушка
Ні фіга не росте
- Продавець Гроу Сам Зеленушка
Вітання!
Надішліть, будь ласка, фото.
А також, будь ласка, напишіть за температуру вирощування грибів
- Кристина И***Відгук від покупця. Продавець: Гроу Сам Зеленушка
Дуже засмутили мене( замовляла на подарунок, уточнювала чи встигнуть ДО 5го числа доставити. 5го числа прибув товар без інструкції, без пляшечки для оприскування. Навіть не знаю як дарувати такий подарунок, хоч бери і від руки пиши інструкцію. Коробка з відкритим віконечком (на відео на сайті воно ціле і треба розрізати самостійно).
Сподіваюсь хочаб гриб виросте і принесе радість.- Продавець Гроу Сам Зеленушка
Вітання!
Інструкцію та обприскувач надішлемо за наш рахунок, що і відписали у особисті)
Щодо віконечка - ми прибрали цей навпаки для спрощення користувацького досвіду. Коли люди відрізали самостійно, інколи були проблеми із тим, к вони відкривали сам набір, і коробка рвалась.
- Сергей А***Відгук від покупця. Продавець: Гроу Сам Зеленушка
Все норм росте) але треба щоб приміщення було вологе)) краще все уточнювати і робити одразу вірно.
- Переваги:
- Все гуд) росте норм.
- Сергій Г***Відгук від покупця. Продавець: Гроу Сам Зеленушка
Вже близько 2-х років вживаю їжовик у веганських капсулах але ну дуже цікаво було виростити та спробувати на смак (ще не куштував, але видно що їжовик росте, а не підпенькі якісь ).
У відгуках десь бачив що в когось бонусом зелень попалась - в мене не було, але не страшно (товар так-то не мікрозелень)
Продавця однозначно рекомендую 10/10 - була невеличка проблема з оплатою (я оплатив після відправки товару продавцем за післяоплатою), але менеджер надзвичайно оперативно в неробочий час оновила посилку на звичайну
Дякую- Переваги:
- Дуже зручно (вирощую вперше) - потрібно лиш обрати місце та оприскувати водою сторону, з якої будуть рости гриби
Не потрібно незрозумілими способами займатись алхімією з відбитками грибочків - Недоліки:
- На смак ще не пробував
- КатяВідгук від покупця. Продавець: Гроу Сам Зеленушка
Трохи пізно прийняли замовлення (мабуть завантаж, все розумію), але в подарунок поклали килимки для насіння, у нас вже є горщик від вас, дуже були раді!:)
Дякую за такий підгін, приємно, що у нас є такі круті рєбята в Україні, які дарують усмішкі та можливість придбати атмосферний міні-сад у себе в квартирі, дякую
Однозначно рекомендую кожну з продукції, чекаємо оч оч нові види грибів!
