- Людмила В***Відгук від покупця. Продавець: VitaNatura_UA
В масс маркеті просто не можливо знайти печиво малюкові де не міститься цукор, сіль, пальмова олія. Я невідношусь до категорії "супер мами" яка дуже прискіплива і катигорична в харчуванні дитини. Просто хочеться хоча б трішки відтянути час з куштуванням цукру, бо то я не дуже добре для дитини. Купувала це печиво і вирішила замовити ще раз. Нам сподобалось, доволі смачне, м'яке, гарно розмочується. Привітний продавець. Дали кашку в подарунок цього ж виробника ( а це доволі дорога категорія)
- Переваги:
- Не містить цукру. Дуже розгорнуто і гарно представлений продукт. Ввічливий продавець
- Недоліки:
- Мало в упаковці )))
- Продавець VitaNatura_UA
Дякуємо за відгук.
- Аліна Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість в упаковці: 1
Супер
- Інга Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість в упаковці: 1
Чудове печиво без цукру. М’яке, що чудово підходить під час прорізування зубів і дитина їсть із задоволенням. Пробували також смак банан, з яблуками дитині смакує краще.
- Переваги:
- Гарний склад печива. Швидка доставка.
- Недоліки:
- Не виявлено
- Маргарита П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість в упаковці: 1
Печіво дуже класне. Купуємо часто. Нажаль, чомусь наші виробники не роблять м'якого печіва для дітей, все сухе, моїй дитині набридає його гризти. Тож доводиться замовляти це печіво бо воно м'яке і смачне.
- Анна В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість в упаковці: 1
Склад супер, не містить доданого цукру (не так просто знайти печиво без цукру і цукрозамінників), дитина їсть
- Переваги:
- Зручне пакування по 2 шт
- ТатьянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість в упаковці: 1
В середині індивідуальне пакування не проклеїне, печиво виявилося черстве, засушене
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- АнастасіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість в упаковці: 1
Дитині в 1.5 роки дуже сподобалось
- Яна Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість в упаковці: 1
Малюку 10 місяців і печенько дуже сподобалось. Великий плюс шо воно м'яке і не боляче кусати у період коли лізуть зубки.
- Виктория Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість в упаковці: 1
Дуже подобається
- Переваги:
- Склад
- Недоліки:
- Немає
