День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Відгуки покупців про Ліхтар із магнітом із протиударного пластику BL-872-XPE+СОВ

Код:  362003160
Оцінка користувачів 3.54/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Velgard
  • Володимир Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Velgard. Колір корпусу: Чорний

    При повному заряді, світить 15хв.

  • Андрей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Velgard. Колір корпусу: Чорний

    Светит ярко но не столько люменов тут максимум до 100 и светит не так уж и далеко осветить 4 метра можно но более очень тускловато видно

    Переваги:
    Светит
    Недоліки:
    Люмены и освещенность не схожи с тем что написано но функции свои выполняет как фонарик
    • Продавець  miller_shop

      Дякуємо за Ваш відгук!

  • Іван М***
    Відгук від покупця. Продавець: Velgard. Колір корпусу: Чорний

    Вчора забрав з розетки,сьогодні тестую.На дану хвилину ліхтарик працює справно,я дуже задоволенний.Після повної зарядки(індикатор перестає мигати) включив діод ХРЕ на мінімальній яскравості і він пропрацював більше 4годин безперервно.Я вимкнув бо і так зрозуміло-автономність буде непоганою.Дійсно два режими яскраві,все якісно не зважаючи на не високу ціну-китайці приємно здивували.Великий плюс це регулювання яскравості затисканням кнопки вкл.Індикатор починає кружочком блимати коли заряду залишилось мало.При зарядці просто мерехтить.Подобається струмінь світла який видає ліхтар-по середині яскрава біла точка(розмір залежить від відстанні до об'єкта)і одночасно об'ємне освітлення.Це ХРЕ.На мінімальній яскравості світить досить не погано,що дає змогу економити заряд.До СОВ теж нарікань не має-все добре.Коли знімеш тримач резинки,дійсно виходить невеликий кишеньковий ліхтарик.Резинка мені сподобалась,ця краща ніж у моїх попередніх китайозі.Поки нарікань не має,а там час покаже.

    Переваги:
    Для такої невеликої ціни достойна якість,регулювання яскравістю світла,перетворюється легко у кишеньковий,тривалість роботи(але як я зазначав на мінім.яскр.)є індикатор,добре освітлює навіть на мінім.
    Недоліки:
    Це моє суб'єктивне,може трохи замала кнопка вкл.,або просто привикнути треба.
    • Продавець  miller_shop

      Дякуємо за Ваш відгук!

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергей Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Avto-Voltage

    Работает, светит ярко, стандарт батарея соит 600мАч, садится очень быстро, сразу же меняйте на хорошую

    Переваги:
    Ярко светит, 2 режима, защита разьма зарядки и кнопки
    Недоліки:
    Очень слабая батарея
  • Олег Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: CoolBuys

    Вага дуже мала , мабуть замість 18650 всунули якійсь маленький аккумулятор . Світить до 20 хв. В мене є схожий (тільки важчий) то 1,5-2 години точно світить . А взагалі функції те що треба . Нічого зайвого .

    Переваги:
    2 режима і все.
    Недоліки:
    Слабий аккум.
  • Василь П***
    Відгук від покупця. Продавець: LYS_store

    Дуже поганий ліхтарик
    Батарея не 18650 а як пальчикова

    Переваги:
    Недоліки:
    Тримає 6,5 хвилин
  • Максим К***
    Відгук від покупця. Продавець: Everybody
    • Продавець  Everybody

      Дякуємо! Завжди раді ! Everybody

  • Марченко А***
    Відгук від покупця. Продавець: VictoriaBest. Колір корпусу: Чорний

    Что это вообще такое , фонарь светит реально 15 минут при полном заряде , это вообще не чего!!!!
    Я конечно понимаю что цена его не высокая , но и 15 мин. это капец , просто уйдёт в мусор! КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ СОВЕТУЮ БРАТЬ!!!! РЕБЁНОК РАССТРОЕН!!!!
    СПАСИБО ПРОДАВЦУ !!!! УЖАС!!!

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Светит 15 мин
    • Продавець  VictoriaBest

      Доброго дня, для вирішення питання, вам перетелефонує менеджер

  • Евген
    Відгук від покупця. Продавець: VictoriaBest. Колір корпусу: Чорний

    Викинути гроші на вітер

    Недоліки:
    20хвилин і все
    • Продавець  VictoriaBest

      Доброго дня, даний ліхтар має вбудований акумулятор, який заряджається за допомогою USB подовжувача від будь якого блочка 5V

  • Олександр Т***
    Відгук від покупця. Продавець: VictoriaBest. Колір корпусу: Чорний

    Хороший фонарик. Светит хорошо. Особенно COB. Ради него и брал. Но имейте ввиду что тут стоит не 18650 акум, а в два раза меньше по габаритам. И как следствие заряда хватает на 5-10мин свечения COBом. Но я сразу заменил на хороший 18650 и доволен как слон. Теперь очень долго светит. Так ято после покупки сразу меняйте акум. Т.е. при покупке вы должны уже иметь 18650 акум или покупать с фонарём сразу. Ну или покупать фонарь не за 150грн а за минимум 300. Но и тогда вы не знаете что за ёмкость акум будет стоять.

    Переваги:
    Светит хорошо. Для мужика очень пригодится для повседневного использования.
    Недоліки:
    Аккумулятор ооочень маленькой ёмкости. И совсем не 18650, а меньшего габарита в 2 раза. Но за эти деньги это не минус. Это ожидаемо.
  • Евген
    Відгук від покупця. Продавець: VictoriaBest. Колір корпусу: Чорний

    Світить добре.

    • Продавець  VictoriaBest

      Доброго дня, дякуємо за ваш відгук

  • Костянтин М***
    Відгук від покупця. Продавець: Avto-Voltage

    Світить достойно.

    Переваги:
    Маленький
  • Олександр Т***
    Відгук від покупця. Продавець: CoolBuys

    Фонарь отличный за свои деньги. Светит очень ярко. Удобный, качественно сделанный. Резинку можно было бы и удлинить, но можно и заменить на другую. Фонарем доволен

    Переваги:
    два режима. Рассеянный и направленный. Очень удобно
    Недоліки:
    Качество резинки 4 из 5
    • Продавець  CoolBuys

      Дякуємо за Ваш відгук!

  • Сосницкий О***
    Продавець: Terra. Колір корпусу: Чорний

    Заказал 3 шт . Один пришёл не рабочий

    Переваги:
    Нет пока
    Недоліки:
    Не работает
    • Продавець  Terra

      Добрый день фонарь был разряжен нужно было зарядить .