- Тетяна Б***Відгук від покупця. Продавець: Lacura Shop
Рідко користуюсь плямовивідниками тому відкрила тільки сьогодні: о, боже-в упаковці зрізаний вуглик і не страшно, якщо трохи відсипано, гірше якщо насипано щось інше. Все-таки замочила річ з плямою -ефекту ноль. Викину, але в цього продавця більше нічого не купуватиму.
- Переваги:
- не має
- Недоліки:
- Упаковка відкрита
- Яна Ч***Відгук від покупця. Продавець: Lacura Shop
Дуже сподобався плямовивідник. Плями гарно виводить. І взагалі багато продукції даної фірми божественні.
- Дима П***Відгук від покупця. Продавець: Lillytoo. Вага сипучого засобу: 500 г
Пользуюсь постоянно, хорошо отбеливает
- Переваги:
- Пятна выводит
- Оксана Р***Відгук від покупця. Продавець: PreChisto. Вага сипучого засобу: 500 г
Купляю вже не перший раз, гарний засіб, насипати, замочити на пару годин - видаляє навіть складні плями і навіть з білих кросівок. Гарної якості товар по адекватній ціні.
- Переваги:
- Дієвий засіб
- Недоліки:
- Жодного
- Людмила Р***Відгук від покупця. Продавець: USWAY. Вага сипучого засобу: 500 г
Усім задоволена. Качество м товара, швидкою відправкою, дякую, с задоволенням ще відвідую ваш інтернет магазин.
- Переваги:
- Швидка отправка
- Недоліки:
- Поки не знайшла
- Елизавета Ф***Відгук від покупця. Продавець: Ester. Вага сипучого засобу: 500 г
Дуже гарний плямовивідник, вже не перший раз його купую, продавець швидко відправив за що велике дякую!
- Переваги:
- Гарно допомагає видаляти плями, особливо якщо замочити білизни з ним на короткий про ідок часу
- Таня Р***Відгук від покупця. Продавець: By Germany. Вага сипучого засобу: 500 г
Хороша якість
- АнастасіяПродавець: Ester. Вага сипучого засобу: 500 г
При цьому всьому я чесно відповіла, що її не зможу забрати та ще й назвала причину.. але вам все одно.. крім образи в свою адресу я нічого не почула
- Недоліки:
- Продавець
- Продавець Ester
Так, Ви чесно відповіли,що Ви не можете забрати посилку, тому що на пошті великі черги! І ця відповідь мене вразила! Чи можете Ви зрозуміти, що для того, щоб Вам відправити посилку, також потрібно вистояти у великій черзі і можливо не один раз? Ви замовили у нас товар і ми чесно виконали наше зобов'язання перед Вами-відправили його, навіть без оплати (сподіваючись на Вашу порядність)! Той хто хоче шукає можливості, а хто не хоче причини! І Вас персонально ніхто не ображав, ми обговорювали виключно Ваші дії, на відміну від Вас-у своїй скарзі Ви перейшли на особистості і дозволили собі образи!
- АнастасіяПродавець: Ester. Вага сипучого засобу: 500 г
Дуже не гарно спілкувалися продавець
Не раджу в загалі з ним зв'язуватись- Продавець Ester
Якби шановна пані покупець у своєму відгуку уточнила, що "дуже не гарне" спілкування відбулося після того, як вона 14 днів не забирала посилку (і в результаті так і не забрала), то усі б відразу зрозуміли з ким насправді, ні при яких обставинах, не потрібно зв'язуватись.
