- ЕвгенийВідгук від покупця. Продавець: MIRON
Удобный, симпатиный и довольно компактный чайник. Для маленькой газовой плиты самое то, что нужно. Эмали не пожалели, рисунок приятный. На крышке маленький скол по внутренней части - видно, что слой эмали внушительный. Крышка не клинит, просто накрывает. Ручка не сильно греется, можно брать рукой. В общем достойное изделие.
- Татьяна Е***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Чайник бомбічний.
- Наталія К***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Чайник чудовий, краще ніж на фото. Швидко закіпає.
- Переваги:
- Вартість, якість
- Недоліки:
- Немає
- Ганна З***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Чайником задоволена, легенький, швидко закипає, колір навіть гарніший як на фото. Прийшло все в належному вигляді.
В цей час актуально і зручно. - Денис М***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Не було часу прискипливо переглядати в пункті видачі "Розетка" і пакування у пупирку здавалось надійне, вдома помітили скіл емалі.
Хто буде купувати - переглядайте уважно- Недоліки:
- Скіл емалі
- Продавець MIRON
Прикро, що виникла данна ситуація! Кожному клієнту відправляємо повідомлення з обов'язковим оглядом при отриманні внезалежності від способу оплати. Товар хорошої якості та зручний в використанні
- Лариса Х***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Дякую за чудовий чайник.
Він дуже красивий і якісний. Користується вся сім'я із задоволенням. Навіть чай смачніший).
Надіюсь,що він нам послужить як найдовше.- Переваги:
- Компактний,але вмісткий. Зручна ручка, носик не підтікає.
Красивий. - Недоліки:
- Немає
- Марина М***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Товар відмінний. Для газової плити дуже добре підходить.
Швидко відправили. - Юлія К***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Чайник прийшов цілий, з кришкою, все як на фото
- ЕленаВідгук від покупця. Продавець: MIRON
Мать выбрала себе в качестве подарка от подруг. Осталась довольна. Чайник и крышка были на месте.
- Переваги:
- Крышка на месте
- Недоліки:
- На ручке царапины, на крышечке немножко покоцано
- Дар'я Б***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Чайник гарний, але на жаль прийшов без кришки. Дуже шкода(
- Переваги:
- Все як зазначено в характеристиці
- Недоліки:
- Чайник прийшов без кришки
- Наталія Д***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Чайник дуже сподобався Легкий, красивий, швидко нагрівається.
- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Шикарний чайничок.Без свистка,але він тут і не треба.Цілий,не коцаний,покриття тримається нормально.
- Переваги:
- Ціна,якість
- Недоліки:
- Не знайшов поки
- Андрей М***Відгук від покупця. Продавець: MIRON
Всё как в описании
- Вера К***Продавець: MIRON
Чайник маленький или прислали не тот. Качество ужасное. Прислали без крышки. Это вообще как?.. На отделение так и оставила.
- Переваги:
- Отправка
- Продавець MIRON
Шановний клієнт, отримали повернення данного товару та перевірили його. Товар відповідає своїм характеристикам які вказані на сайті та кришка була в комплекті
