- Дмитро Т***Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50
Пакування могло бути і краще.
- Продавець Дом на все 100
Дякуємо, Дмитро, за позитивний відгук про товар. З повагою, адміністрація інтернет магазину «Дім на всі 100».
- Евгения Ф***Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50
Чёрного цвета.крышка очень тугая.
В целом ок за эти деньги.- Переваги:
- Плотность пластика
- Недоліки:
- Не увидела
- Продавець Дом на все 100
Дякуємо за відгук. Ваша думка про товар важлива для насі майбутніх покупців. З повагою, адміністрація інтернет магазину «Дім на всі 100».
- Наталія П***Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50
Нема слів поки. В такому вигляді отримала. Пошкодували навіть плівки, щоб нормально доїхав, в результаті, кришка зірвана, відкрити дуже проблематично,поки не виходить відкрити так,щоб кришку не зламати.
- Продавець Дом на все 100
Добрий день. Нам дуже шкода, що із-зі високих температур повітря, відбувається розширення матеріалу і Вам прийшлося відкривати кришку бідону, додаючи силу. Кришки на бідонах закручені на виробництві надійно, щоб не загубити в процесі доставки. Додаткова рекомендація: Перед першим вживанням бідон потрібно (не на сонці, а в тіні) вимити з миючим засобом і дати висохнути у відкритому вигляді без кришки , протягом доби. Запаху – не буде і кришка буде відкриватися легко.
- Олександр Я***Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50
Хороший бидон. Был запах, который полностью исчез после мытья и проветривания. Но вот прокладка никакая. Кривая тонкая и не держит вообще.
- Переваги:
- Хорошая
- Недоліки:
- Прокладка просто выбросить
- Продавець Дом на все 100
Дуже вдячні за позитивний відгук. Дійсно,ми рекомендуємо, перед першим вживанням виріб потрібно вимити з миючим засобом і дати висохнути у відкритому вигляді природним шляхом протягом доби. Запаху – не буде
- Валерий М***Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50
Якісний бідон
- Продавець Дом на все 100
Дякуємо за добрий відгук
- Ольга П***Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 10
Хоч товар і не габаритний, але все одно доставка є лише Укрпоштою. На точку видачі Розетка не відправили
- Продавець Дом на все 100
Шановна Ольга Павлівна, нам дуже шкода, що ми не маємо змоги безкоштовно відправити товар за 131 грн (за рахунок Продавця) на відділення служби Розетки, з причини не відповідності суми Вашого замовлення умовам безкоштовної доставки товарів, а також об'ємній вазі відправлення. Ця інформація розміщена на сторінці товару Продавця і з нею можливо ознайомитися до оформлення замовлення: "Можлива часткова передоплата за товар, у розмірі вартості доставки. Безкоштовна доставка діє на суму від 1000 грн для одного відправлення, за виключенням "Нової пошти". Доставка в точки видачі РОЗЕТКА здійснюється з урахуванням обмежень по розмірам і об'ємній вазі товару. Діє АКЦІЙНА доставка по Укрпошта за 31 грн."
- Продавець Дом на все 100
В якості компенсації, пропонуємо знижку на наступне замовлення в розмірі 7%.
- Ольга П***
Хай би вона була платною на Розетку, нема питань. Чи хоча б новою поштою. А щодо габаритів… і більше відправляли на відділення Розетки.
