- Елена О***Відгук від покупця. Продавець: Fresco Gusto. Кількість в упаковці: 15. Вага: 175
Смачне! Беру не вперше.
- Переваги:
- Смачне
- Недоліки:
- Немає
- Виктория З***Відгук від покупця. Продавець: Fresco Gusto. Кількість в упаковці: 15. Вага: 175
Прислали другое печенье 175г вместо 200г
- Недоліки:
- Несоответствие товара
- Продавець Fresco Gusto
Доброго дня!
Дякуємо, що звернули нашу увагу на цей момент. Нам дуже прикро, що виникла плутанина з вагою печива. На жаль, під час оновлення фото та характеристик товару на маркетплейсі сталася технічна помилка, через яку зміни відобразилися некоректно.
Хочемо уточнити, що дане печиво наразі представлено лише у фасуванні 175 г, при цьому ціна залишається тією ж, що була вказана для 200 г.
Щиро перепрошуємо за завдані незручності. Уже сьогодні зробимо все можливе, щоб виправити інформацію та уникнути подібних ситуацій у майбутньому.
Дякуємо за розуміння
- Роман Л***Відгук від покупця. Продавець: Fresco Gusto. Кількість в упаковці: 15. Вага: 175
Смачне, корисне, цікаве.
Швидка доставка- Переваги:
- Чудове печиво
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Fresco Gusto
Доброго дня, Роман! Дякуємо за відгук:)
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: Fresco Gusto. Кількість в упаковці: 15. Вага: 175
Смачне печиво від улюбленого іспанського бренда Gullon. Дійсно, добре підходить до чаю. Швидка доставка, якісне пакування з подарунком. Дякую магазину Fresco Gusto
- Переваги:
- Корисне, недороге, смачне
- Недоліки:
- Нема
- Продавець Fresco Gusto
Доброго дня, Володимир! Дякуємо Вам за відгук:)
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: Fresco Gusto. Кількість в упаковці: 15. Вага: 175
Сделала заказ в этом магазине и осталась очень довольна. Все пришло целое и это печенье в том числе.
Спасибо продавцу за качественную упаковку посылки.- Продавець Fresco Gusto
Доброго дня! Дякуємо за відгук та гарну оцінку товару і роботу магазину. Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині :)
- Кудина О***Відгук від покупця. Продавець: Fresco Gusto. Кількість в упаковці: 15. Вага: 175
Сама продукция отличная. Но!
Делала заказ в этом магазине уже второй раз, поэтому коробку распаковывали уже дома. Из шести заказанных единиц товара одну не положили (оливки), на сообщение продавец не отвечает...- Переваги:
- Цена, качество
- Недоліки:
- Не доложили единицу товара
- Кудина О***
Вопрос решен)
