- Світлана Г***Відгук від покупця. Продавець: uhodka_ua
Крем гарно лягає на шкіру, не сушить. Приховує недоліки на шкірі.
- Продавець uhodka_ua
Світлано, дякуємо за відгук, звертайтесь ще, гарного дня!
- Татьяна В***Відгук від покупця. Продавець: uhodka_ua
Навіть не здгадувалась, що такий засіб існує. Давно вже не користуюсь тональними засобами, бо вони роблять ефект маски, підкреслюючи зморшки. Але цей засіб дуже порадував. Дуже легка текстура. Обличчя виглядає свіжішим, доглінутим. Але одразу зсунувся верхній аплікатор, з я кого дозується сам засіб. Весь крем опинився назовні, що псує весь ефект кушону. Але в інтернеті знайшла, як полагодити. Але це постійно повторюється, хоча вже так легенько спонжиком вдавлюю. Можливо попався бракований(
- Переваги:
- Освіжає і добре тонує шкіру, легка текстура
- Недоліки:
- Відразу поламався при легкому натисканні.
- Продавець uhodka_ua
Тетяно, дякуємо за відгук, будемо раді знову бачити Вас в нашому магазині.
- Іра Б***Відгук від покупця. Продавець: uhodka_ua
Хороший засіб. Добре матує недоліки, протягом дня не стирається. Зручний спонж. Упаковка відкручуються як баночка з кремом, а не як пудра (це для тих хто незрозумів)) В загальному покупкою задоволена, рекомендую. Продавцю дякую!
- Переваги:
- Не жирний
- Недоліки:
- Немає
- Продавець uhodka_ua
Ірино, дякуємо за віднук, будемо раді бачити Вас в нашому магазині.
- Олена Р***Відгук від покупця. Продавець: uhodka_ua
Судячи з відгуків, очікувала більшого. Найбільше не сподобалось, що під мій колір обличчя не дуже підлаштувався. У мене обличчя світле. Кушон зробив його жовтуватим.
- Переваги:
- Легко нанести на обличчя. Тон трохи вирівнює.
- Недоліки:
- Не дуже підлаштувався під мій колір обличчя. Прозорий.
- Продавець uhodka_ua
Доброго дня, Олено, дякуємо за відгук, шкода, що кушон Вам не підійшов.
- Гетько Г***Відгук від покупця. Продавець: uhodka_ua
- Продавець uhodka_ua
Доброго дня, Галино, підкажіть будь ласка, що саме Вам не сподобалось у даному кушоні?
