- Лукашенко М***Відгук від покупця. Продавець: Abroad. Колір: Чорний з блакитним
Купив в січні в листопаді викинув, лопнуло кріплення до сідушки
- Недоліки:
- Поганна конструкція
- Дмитро Д***Відгук від покупця. Продавець: Abroad. Колір: Чорний
Користуюсь майже рік все подобається
- Переваги:
- Зручне, легка зборка
- Недоліки:
- Немає
- Лукашенко М***Відгук від покупця. Продавець: Abroad. Колір: Чорний з блакитним
На свої гроші норм
- Лукашенко М***
Не протримався і року повне л***о
- Олександр Ш***Відгук від покупця. Продавець: Abroad. Колір: Чорний
Багато що тріщить і незрозуміло шатається.
Є ненадійні кріплення, особливо підлокотники.
Підлокотники закріплені погано і проживуть дуже мало, на них страшно спиратись коли сідаєш і встаєш бо можна виломати. На лівому взагалі м'яка накладка постійно припіднімається і тріщать кріплення коли берешся рукою.
І якщо із всім іншим ще можна миритись, то з ними питань багато)
Є різьба з нюансами, гвинт прокручується.
Спинка тонка, відчувається внутрішня конструкція і всередині теж щось тріщить.
Пізніше я знайшов що всередині тріщить пластикова лєнта яку для пакування палет використовують. І саме вона підтримує вашу спину
В майбутньому можна буде самостійно переробити і може щось м'яке додати, бо є блискавка і легкий доступ до внутрішнього світу (легкий доступ це плюс)
Підставка для ніг товзагалі пєсня. Металева конструкція вся тарабанить. Кріплення маленьке, а ричаг великий і зрозуміло що його дуже швидко буде зламано. То у користуватись тоже страшно)
Із явних плюсів тільки хороший пластик в підлокотниках, хороша ніжка, хороші колеса і зовнішні металеві деталі.
Покористувався всього кілька годин)
Але може я забагато хочу за 4к грн) - Олександр Ш***Відгук від покупця. Продавець: Abroad. Колір: Чорний
Багато що тріщить і незрозуміло шатається.
Є ненадійні кріплення, особливо підлокотники.
Підлокотники закріплені погано і проживуть дуже мало, на них страшно спиратись коли сідаєш і встаєш бо можна виломати. На лівому взагалі м'яка накладка постійно припіднімається і тріщать кріплення коли берешся рукою.
І якщо із всім іншим ще можна миритись, то з ними питань багато)
Є різьба з нюансами, гвинт прокручується.
Спинка тонка, відчувається внутрішня конструкція і всередині теж щось тріщить.
Пізніше я знайшов що всередині тріщить пластикова лєнта яку для пакування палет використовують. І саме вона підтримує вашу спину
В майбутньому можна буде самостійно переробити і може щось м'яке додати, бо є блискавка і легкий доступ до внутрішнього світу (легкий доступ це плюс)
Підставка для ніг товзагалі пєсня. Металева конструкція вся тарабанить. Кріплення маленьке, а ричаг великий і зрозуміло що його дуже швидко буде зламано. То у користуватись тоже страшно)
Із явних плюсів тільки хороший пластик в підлокотниках, хороша ніжка, хороші колеса і зовнішні металеві деталі.
Покористувався всього кілька годин)
Але може я забагато хочу за 4к грн) - Владислав Б***Відгук від покупця. Продавець: Abroad. Колір: Чорний
Так ну тиждень користуюсь поки живий нічого не зламалось.
- Переваги:
- Зручний, гарний, подобається коту.
- Недоліки:
- Поки не зайшов.
- Максим Д***Відгук від покупця. Продавець: DMID. Колір: Чорний з червоним
Через рік користування поламався механізм гойдання. Крісло падало. При пошуку нового виявилося що його максимальне навантаження 120 кг. При заявленому на крісло 150 кг.
- Переваги:
- Зручне.
- Недоліки:
- Не відповідає заявленим характеристикам.
- Евгений К***Відгук від покупця. Продавець: Manori. Колір: Чорний з червоним
Круте крісло ,зібрав швидко і майже без інструкції ,все інтуїтивно зрозуміло ,і стало дуже легко (майже все) Вагу тримає ,не опускається
- Переваги:
- Ціна, якість оставляє бажати кращого,але піде
- Недоліки:
- Вже всі пальці і п'яти повідбивав,але це не косяк крісла ,а моя забудькуватість
- Володимир П***Відгук від покупця. Продавець: EUROSMILE. Колір: Чорний з червоним
Крісло чудове , але спинка відкидається менше ніж зазначено
- Продавець EUROSMILE
Дякуємо за зворотній зв'язок. Просимо впевнитися, що Ви вірно прикріпили Т-подібну деталь до спинки - вигоном назовні.
- Володимир М***Відгук від покупця. Продавець: VZBest. Колір: Чорний
Доставка швидка, ціна/якість 10/10
Складається легко- Продавець VZBest
Дякуємо за гарний відгук!
Бажаємо приємного користування;)
- Альона М***Відгук від покупця. Продавець: Design Vintage. Колір: Чорний з червоним
Крісло в користуванні з 19.08.24,і все ніби добре(навіть до гучного скрипу я звикла),але матеріал на підлокітниках просто почав тріскатися і шелушитися просто жах і нерозуміння що буде через місяць,якщо зараз тільки 20 днів користування і такий сюрприз,естетично вигляд жахливий
- Переваги:
- Гарний дизайн,зручне,подушки та регулювання спинки
- Недоліки:
- Дуже скрипить, якість матеріалу
- Юрійович А***Відгук від покупця. Продавець: DMID. Колір: Чорний із синім
Гарне крісло
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Владимир Б***Відгук від покупця. Продавець: UBrand. Колір: Чорний із синім
На таку ціну, нормальне
- Недоліки:
- Спинку важко було запихнути. Можливо брак. Молоток все зробив
- Ирина Ч***Відгук від покупця. Продавець: Togo. Колір: Чорний із синім
Зв'язались швидко, товар відправлен теж швидко, але з бракований, крісло порізане, наша помилка що не перевірили при отримані
- Переваги:
- Швидка доставка
- Недоліки:
- Товар бракован
- Продавець Togo
Клієнтові було компенсовано 200грн,
- Олексій Л***Відгук від покупця. Продавець: DMID. Колір: Чорний з червоним
Стул просто клас
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Іван Б***Відгук від покупця. Продавець: EUROSMILE. Колір: Чорний із синім
Покупкой доволен. Продавца рекомендую.
- Переваги:
- Ровные швы, прочная конструкция.
- Недоліки:
- Нет
- Продавець EUROSMILE
Дякуємо за гарний відгук. Бажаємо приємного користування.
- Юлия Х***
Добрий день. В якому стані зараз крісло?
- Максим Б***Відгук від покупця. Продавець: DMID. Колір: Чорний з червоним
Упаковка отличная, в пути ничего не повредилось. Мягкое, удобное кресло, уже давно собирался такое купить, рекомендую
- Переваги:
- Быстро связались и отправили
- Недоліки:
- -
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Мейбулла К***Відгук від покупця. Продавець: Design Vintage. Колір: Чорний з червоним
Отличное кресло за свою цену
- 12234Відгук від покупця. Продавець: Design Vintage. Колір: Чорний з червоним
норс
- Кристина Д***Відгук від покупця. Продавець: TERMIT. Колір: Чорний з червоним
Кресло очень удобное, очень классное
- Владислав П***Відгук від покупця. Продавець: BAZAЄ. Колір: Чорний з червоним
Категорически не советую приобретать. Написал продавцу про поломку, прошло 3дня, мне даже никто не ответил.
- Переваги:
- Кресло дошло быстро, упаковано на совесть, удобное, легкое в сборке, в комплекте есть запасные болты
- Недоліки:
- Ужасное крепление колесиков на крестовине, сломались на третий день. Брызги после сварочных работ не были удалены.
- Ігор Л***Відгук від покупця. Продавець: BAZAЄ. Колір: Чорний з червоним
25.08.2021 крілсо приїхало, швидко все зібрав, інструкція була в середині, що правда були деякі лишні болти, які я не знаю куди вкрутити, то ж будемо вважати їх запасними. Подушечка під ноги ховається під крісло шляхом прокрутки на 180 градусів. Браку не замічено, єдине що, там де йдуть болти, трішки коряво вирізано, але воно ховається коли кріпиш ручки. В цілому довольний
- Переваги:
- М'ягке, зручне, швидко збирається, Є ПОДУШЕЧКИ ПІД ГОЛОВУ І СПИНУ.
- Недоліки:
- Не виявив
- Богдан П***
Ну как, за месяц недостатков не заметил? Скрипы люфты, подставка под ноги не шибко болтается?
- Андрей В***
А какая высота сидения? И спинки?
- Ігор Л***
Замітки за час користування:
Подушка лівий підлокотнік трохи прогнулась від того що постійно на нього спираюсь, не катастрофічно + трохи погано закріплений через що трішки піднімається, не катастрофічно
Відстань від підлоги до сідла ~50 см, на зріст ~170 см але зручно, дискомфорту не доставляє
Підставка під ноги не сама надійна, якщо повністю витягнути і трішки більше надавити, легко може зламатися
В цілому, задоволений кріслом
- Юлианна А***Продавець: DMID. Колір: Чорний з червоним
Крісло зручне, просторе, яскравий відтінок обивки. Потішила наявність подушок для підтримки шиї і попереку, для тривалого сидіння - те, що треба.
Окрема подяка за швидке оформлення замовлення і доставку.- Переваги:
- Швидка обробка замовлення, оперативна доставка, відмінна комплектація
- Недоліки:
- Немає
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Павло К***Продавець: Ківі. Колір: Чорний із синім
Заказал 14.01.22 это кресло. Со мной связался менеджер и сказал, что выбранный мной способ доставки новой почтой невозможен так как они не продлили какой-то договор с НП. Только по полной предоплате отправят при чем в тот же день после оплаты. Меня это смутило и я позвонил на горячую линию розетки, дабы выяснить добросовестный ли данный продавец. Консультант розетки меня уверил, что все в порядке - оплачивайте. Оплатил. В пятницу не отправили. В понедельник 17.01.22 получаю сообщение, что черно-синего нет, а есть черно-красный и могут его отправить. На что я отказался и запросил возврат средств. Итог: потраченное время, состояние недоумения от ситуации в целом.
- Александр Г***Продавець: Design Vintage. Колір: Чорний з червоним
Заказывал компьютерный стул, все отлично, спасибо большое продавцу)
