- Инна П***Відгук від покупця. Продавець: FAB5
Не витрачайте кошти, вона простояла майже годину і нічого не нагріла
- Переваги:
- Відсутні
- Недоліки:
- Вона не гріє
- Продавець FAB5
Добрий день! Підключіть сильніший павербанк. Більш за все їй не вистачає потужності. Також грілка краще зберігає тепло та зігріває, якщо вона лежить під ковдрою або притиснута до тіла.
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: FAB5
Ледве гріє, толку немає ніякого.
- Продавець FAB5
Добрий день! Підключіть сильніший павербанк. Більш за все їй не вистачає потужності. Також грілка краще зберігає тепло та зігріває, якщо вона лежить під ковдрою або притиснута до тіла.
- Инна О***Відгук від покупця. Продавець: FAB5
Отлично работает от павербанка . Павербанк на 30000 хватает на целую ночь работы ,подогревает зимой при отключении света.От сети конечно мощнее которые есть варианты ,но это неплохой вариант .
- Леонід Ш***Відгук від покупця. Продавець: FAB5
працює, кішка задоволена
- Переваги:
- майже задарма
- Недоліки:
- довге розігрівання
- Инна О***Відгук від покупця. Продавець: FAB5
Отлично выполняет свои функции!
- Елена С***
День добрый. А как быстро нагревается от павербанка ?
- Оксана К***Відгук від покупця. Продавець: FAB5
Нагрівається до температури ледь тепла
- Т. Р***Відгук від покупця. Продавець: FAB5
Медленно нагревается, чуть теплее тела едва тёплая. Не понравилось, не думаю что будет толк если в доме будет холодно не спасёт.
- Леонід Ш***Відгук від покупця. Продавець: FAB5
працює і від комп'ютера, повербанку звісно в комплекті немає
- Переваги:
- майже даром
- Наталя Ч***Відгук від покупця. Продавець: FAB5
Товар відповідає опису.
- Продавець FAB5
Дякуємо за відгук !
- Анастасія М***
А підкажіть будласка сама гріюча зона якого розміру?
