- AI аналіз відгуків53 відгуки: Переважно позитивний: ~87% позитивних, ~8% негативних, ~5% нейтральних.Виберіть, щоб дізнатися більше
- МихайлоВідгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Гарна якість, є три режими освітлення, хватає надовго. Рекомендую!
- Скачиляс Ф***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Клас
- Анастасія К***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Світить гарно, але десь годинку-дві. Потім переходить в режим економії і світить зовсім погано. Треба знову ввімкнути і тоді знову світить на повну. Але це не дуже зручно, якщо кріпити високо.
- Максим Щ***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Удобно, практично.
- Наталья Р***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Дуже сподобався. Рекомендую!
- Продавець VilliniShop
Дякуємо за відгук
Villini Official дякує за вашу довіру!
Гарного користування та будемо раді бачити вас знову - Сашко
Наталіє, вітаю! Підкажіть, будь ласка, на скільки годин безперервного світла вистачає заряду на максимумі? Дякую!
- Наталія К***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Зачьотна
Світить добре, на довго вистачає.- Недоліки:
- Відсутні
- Продавець VilliniShop
Дякуємо за відгук
VilliniShop дякує за вашу довіру!
Гарного користування та будемо раді бачити вас знову - Алекс
Наталіє, вітаю! Підкажіть, будь ласка, а скільки годин вона у вас реально світить на одному заряді? Дяк.
- Лариса Т***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Лампу пораджу всім, класна дуже
- Переваги:
- Горить супер, розрядити її треба ще постаратись
- Недоліки:
- Краще зарядити, коли ще не сильно розряджена, бо тоді довго заряджати, або у нас просто зарядка не сильна
- Сашко
Ларисо, а з вашого досвіду - світить стабільно майже до розрядки чи поступово стає слабшим через певний час?
- Лариса Т***
Світить стабільно аж до розрядки, ми ще ні разу її не розряджували, на 4 год (скільки не буває світла) вона себе зарекомендувала дуже добре
- Ганна Б***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Дуже яскраво світить
- Продавець VilliniShop
Дякуємо за відгук
Villini Official дякує за вашу довіру!
Гарного користування та будемо раді бачити вас знову
- Вячеслав С***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Потужний. Економний. Гарна якість матеріалів. Вбудований магніт та гачок для кріплення
- Переваги:
- Дуже яскравий. 3 режими освітлення. Може працювати як павербанк.
- Недоліки:
- Не виявлено
- Сашко
Вячеславе, підкажіть, будь ласка, чи вистачає яскравості для повноцінного освітлення кімнати, чи більше як додаткове світло?
- Антон Г***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Приємно вражений цим девайсом. Світить яскраво, дуже зручно - 3 режими, батарея тримає довго. Але весь потенціал ще не розкрив.
Сумніваюся, що там 7200 mah, вага замала для такого об'єму
Магніт заслабий - по глянцевому холодильнику зповзує вниз, на вертикальній поверхні.
Але в цілому - дуже хороші враження, мабуть придбаю на подарунок 2 близьким людям ці девайси- Переваги:
- Яскравість, режими, компактність
- Недоліки:
- Сумніваюся в об'ємі батареї, 7200 mah
- Сашко
Антоне, а на який орієнтовний час вистачає лампи в максимальному режимі при повноцінному освітленні кімнати? Дякую.
- Сергій Ш***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Ліхтар досить яскравий і надійний. За час користування ще жодного разу не розряджався більше ніж на одну поділку. Також використовую його як павербанк для дрібних пристроїв.
- Арсеній М***
Підкажіть, будь ласка, як довго ви вже користуєтесь ліхтарем і в яких сценаріях (постійно ввімкнений чи короткими сесіями)?
Хочеться зрозуміти, за який період у вас з’являється хоча б помітний розряд, та на скільки його загалом достатньо по яскравому світлу.
- Сергій В***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Лампа топ! Вистачає на довго і є різні режими.
- Переваги:
- Вистачає на довго, є магніт і гачок
- Недоліки:
- Не вистачає чохла
- Саша
Сергію, а якщо використовувати саме яскравий режим - на який орієнтовний час його вистачає у реальному користуванні?
- Антон В***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Лампа светит хорошо и действительно около 8 часов, но так же долго заряжается(примерно 6 часов даже с быстрыми хорошими зарядками что в нынешней ситуации не очень то удобно)
- Переваги:
- Долго и хорошо светит
- Недоліки:
- Медленно заряжается
- Алекс
Ой, Антон, вы зря про быстрые хорошие зарядки, на странице товара есть предупреждение:
"ВАЖЛИВО:Не можна заряджати швидкою зарядкою із технологією QC!"
+ продавец обращает на это внимание в тех отзывах, где лампа мало светит или ломается:
"Заряджайте нормально лампу не швидкою зарядкою"
"Або лампу заряджали через квік чардж."
"Таке може статися тільки в випадку якщо ви заряджали блоком квік чардж"
"Якщо ви її будете заряджати так як вказано в описі то вона світить добу"
Я к тому что кто-то прочитав отзыв может пытаться зарядить ее быстрой зарядкой, а это категорически не рекомендуется делать. - Антон В***
Спасибо что сказали. У меня с этими блекаутами столько гаджетов и зарядок наплодилось что я заряжаю в ту которая свободна.)
- Продавець VilliniShop
Хочу розʼяснити для вас в чому різниця товарів з QC та без , а саме наявність контролера якого в простих пристроях таких як лампи , навушники і тому подібне просто не існує . Там існує захист від надмірної напруги який не дає заряджатися пристрою і потім виникають питання , що пристрій світить 10 хвилин бо він розряджений . Всім дякую
- Юрий К***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Купив знайомим. Вони задоволені подарунком. Зараз замовив для себе. Рекомендую.
- Переваги:
- Дійсно видає яскраве світло. Довго тримає заряд.
- Недоліки:
- На даний момент не встановив.
- Продавець VilliniShop
Дякуэмо вам за замовлення та за відгук.
- Євген О***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Якість ТОПОВА. Працює ідеально
- Переваги:
- Якість
- Олександр
Підкажіть, будь ласка, з власного досвіду:
• скільки приблизно годин лампа світить у яскравому режимі?
• чи помітно тьмяніє світло з часом?
Думаю, така інформація буде корисною іншим покупцям. Дякую.
- Наталия С***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Хорошая лампа!
- Продавець VilliniShop
Спасибо за то что выбрали наш магазин
- Артем С***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Працює добу - світить яскраво . Відмінна якість
- Переваги:
- відмінна якість
- Сашко
Артем, підкажіть, будь ласка, з власного досвіду:
скільки приблизно часу лампа у вас світить саме на максимальній яскравості, коли в кімнаті добре видно все навколо?
Бо зрозуміло, що вона може працювати добу загалом, але цікаво саме про час стабільно яскравого світла. Дякую.
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Гарна лампа, працює добре. Купила тільки тиждень тому. Нарікань поки немає.
- Переваги:
- Якість, легка вага
- Недоліки:
- Поки не знайшли
- Сашко
Ольга, а ви вже встигли перевірити, на скільки годин вистачає заряду при яскравому світлі?
- Людмила С***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Дуже зручні й корисні, особливо зараз
- Переваги:
- Тривалість роботи, легко заряджати
- Недоліки:
- Не виявлено
- Олександр
Підкажіть скільки приблизно годин лампа у вас світить яскраво, до помітного зменшення світла? Дякую.
- Богдан К***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Я зарядждаю її раз в кілька днів . Світить сильно і довго . Рятує при відключеннях світла
- Переваги:
- Довго працює
- Олеся С***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Світла немає по 8-10 годин а то і більше ,і її вистачає. Працює чітко ,але якщо на мінімум увімкнути то можна до ранку лишити її і вона буде світити. Незамінна річ в наш час
- Переваги:
- вистачае на цілий день
- Александр
Олеся, вы на минимуме ее используете по 8-10 часов? Ближе к ночнику яркость света тогда получается? Интересно сколько она светит по времени на ярком режиме, когда в комнате светло (не в формате ночника). Исходя из вашего опыта, да.
Дяк.
- Станіслав Н***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Після першої зарядки пропрацювала на маусимумі більше 8-и годин . Тобто працює як заявляє продавець . Лампа якісна і коштує своїх грошей . Купував згідно відгуків , і дійсно не промахнувся . Буду рекомендувати
- Переваги:
- Світить більше 8-ми годин на максимумі
- Александр
Тоже не очень понятно, то есть лампа спустя 8 часов садится в ноль? Вы просто ее включили на максимальном режиме и она постепенно понижая яркость проработала 8 часов?
- Віталій С***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
12 годин — це, мабуть, перебільшення. Насправді близько 4 годин, після чого світло стає значно тьмянішим.
- Переваги:
- Магнітна поверхня
- Недоліки:
- Не довго тримає світло
- Продавець VilliniShop
12 годин це без любих перебільшень при ввімкненому світлі на максимальному режимі . Але зрозуміло що по мірі рощряджання батареі світло буде тьмяніти. Дякую
- Сашко
Якщо лампа яскраво світить приблизно 4 години, а далі помітно тьмяніє, формулювання «12 годин на максимальному режимі» вводить покупців в оману.
Для споживача це звучить як 12 годин стабільної максимальної яскравості, чого фактично не відбувається. Коректніше зазначати, що 12 годин — це загальний час роботи з поступовим зниженням яскравості. - Олександр
Ви праві, після 2 годин роботи на середньому режимі, світла стає менше, можна сказати що лампа сама переходить в режим найменшого споживання. щоб відновити середній режим освітлення сотрібно виключити і знову включити середній режим. стосовно 12 годин роботи ой як перебільшено(((
- Сергій А***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Якщо читати інструкцію і заряджати ,як потрібно то вона реально світить так ,як заявлено. Доставили швидко
- Переваги:
- Світить 12 годин на максимумі
- Олександр
Сергію, підкажіть, будь ласка, а інструкція з використання йде в комплекті з лампою?
- Игорь Р***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Лампа неплохая,светит ярко,достаточно крепкая,6 часов плюс минус держит яркость потом начинает тускнеть,в целом хорошая покупка,12-24 вряд ли светит, стабильно раз в день ее заряжаем.
- Сашко
Тут усе впирається не в «маркетинг», а в математику.
Акумулятор 7200 мАг — це приблизно 26 Вт·год енергії.
Якщо лампа світить 6 годин і тримає яскравість — це означає реальне споживання близько 3–4 Вт, що цілком логічно для такого формату.
Заявлені 12–24 години можливі лише в м’якому режимі, коли споживання падає до ~1 Вт і лампа працює скоріше як нічник або аварійне освітлення.
Тому 6 годин 3-4 ват світла — це нормальний і очікуваний результат для цієї ємності акумулятора. - Игорь Р***
В характеристиках сказано при максимальном освещении 12 часов по факту в половину меньше,так что маркетинг
- Александр
Игорь, может вы ее быстрой зарядкой заряжаете? Поэтому ее на 6 часов всего хватает.
Потому что "лампа з легкістю світить біля доби" (с) VilliniShop
- Альона С***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Замовляю вже вдруге !!!
- Переваги:
- В цій лампі мені подобається все, і те що вона заряджається довго, це аж ні скільки її не псує. Проте вона світить ну дуже довго, якщо розумно використовувати три режими освітлення
- Недоліки:
- Не знайшла
- Олександр
Альона, підкажіть, будь ласка, з власного досвіду:
як ви розумно комбінуєте режими освітлення?
У яких ситуаціях вмикаєте максимальний, а коли середній чи м’який — і на скільки годин у підсумку вистачає заряду?
- Сергей П***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
1 раз використовував, довго тримав, годин 5 точно. Потім виключив, бо лягли спати. На датчику батареї ще показувало 2 точки із 5.
Це реально крута річ, в наші часи..- Переваги:
- Довго працює. Є магніт і кріплення
- Недоліки:
- Ціна кусається
- Євгеній Л***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Лампа світить добре, але мало тримає заряд, заряджати потрібно кожного дня.
- Продавець VilliniShop
Лампа з легкістю світить біля доби . Те що ви описуєте при коректний єксплуатаціі не можливо . Або лампу заряджали через квік чардж. Ми з вами звʼяжемось щоб вияснити всі деталі
- Юрий И***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Лампу заряджав як було в описі зарядкою на 5v кабелем із комплекту. Розряджується лампа менше ніж за 1 годину. :(
- Переваги:
- Гарно світить
- Недоліки:
- Дуже мало держить заряд.
- Продавець VilliniShop
Те що ви описали є не можливим в принципі бо лампа світить біля 24 години . Таке може статися тільки в випадку якщо ви заряджали блоком квік чардж. Ми звʼяжемось з вами
- Володимир М***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Лампа гарно працює,світить яскраво,тримає заряд гарно при середньому режиму.Перший режим дуже яскравий,при відключенні живлення довго не тестували,комфортно використовувати середній режим,світла вистачає для освітлення кімнати 5 на 2,5 метрів на 6-8 годин без проблем.При такому режимі,по індекатору залишається заряд десь меньше 50 відсотків.Зарядка справді повільна,при такому розряді біля 4-5 годин до повного.Головне не вбивати акумулятор швидкою зарядкою.Пробували зарядку телефону від ліхтаря,дуже швидко розряджується,краще не використовувати його як павер, тільки коли дуже треба.Якщо треба бистрий заряд,краще вибрати більш дороги моделі з підтримкою бистрого заряду.
- Переваги:
- Три режими,без мигаючих ламп,можна переключати за потребою.
- Недоліки:
- Повільна зарядка,но це не долік,а характеристика ліхтаря.Інщих доки не має.
- Олександр
Володимире, підкажіть, будь ласка, а як ви визначили, що залишилось менше 50% заряду?
Наскільки я розумію, там лише 4 індикаторні лампочки без точного відсотка. - Володимир М***
Меньш 50% заряду визначив по індикаторам.Коли другий з 4-х інідикаторів починає блимати,роблю висновок, що залишилось меньш 50% заряду. Відповідно якщо,блимає третій то залишилось 75%,перший 25% і так далі.
- Антон М***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Чудовий ліхтар світить яскраво та довго один мінус довге заряджання
- Елла К***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Придбала цю річ згідно відгуків.
Не варта.
Схоже на обман. Ціна зависока.
Довго заряджається, світло тримає максимум год.
Ця річ не для України, де світло добами виключають згідно наказу Укренерго.
Звичайна лампа за 300 гривень швидше заряджається і тримає світло на 6 годин.- Переваги:
- -
- Недоліки:
- повільно заряджається/світло тримає лише годину/ висока ціна за таку річ
- Продавець VilliniShop
Лампа топ якості . Якщо ви її будете заряджати так як вказано в описі то вона світить добу . Стосовно ціни якісна річ не може дешево коштувати .
- Дмитрий П***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Таке питання - при повній зарядці чотири ліхтарика індикатору заряду повинні горіти постійно, або четвертий повинен постійно блимати?
- Переваги:
- Якість
- Продавець VilliniShop
Якщо потримати при перший зарядці лапу довго то через 4-6 годин індикатор перестане мигати а далі швидше буде відбуватися зарядка . Якщо увімкнути лампу під час зарядки він буде потім довго мигати . При стандартний зарядці він перестане мигати коли лампа заряджена повністю
- Анастасія К***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Не лампа, а просто скарб, світить довго і яскраво)))
- Переваги:
- Яскравість, довго світить, кріпиться де хочеш, дуже зручна у використанні
- Недоліки:
- Немає
- Сашко
Анастасіє, цікаво — «довго світить» це скільки приблизно по годинах виходить у вас на практиці?
- Виталий
Підкажіть, будь ласка, скільки годин приблизно вона у вас світить без підзарядки?
- Леонід
Це «довго» - на максимальній яскравості чи середньому режимі?
- Богдан Ч***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Чудово працює, дуже яскравий і вистачає на дуже довго.
- Переваги:
- Розмір, магніт, яскравість.
- Недоліки:
- Відсутні
- Сашко
Богдане, цікаво дізнатися з власного досвіду — як довго лампа у вас працює без підзарядки? Дяк.
- Андрій Т***Відгук від покупця. Продавець: VilliniShop
Магнит , очень удобно , везде очень надежно держит , свет приятный ....
- Алекс
Андрей, подскажите, пожалуйста, как долго лампа у вас работает на одном заряде? Хочется понять реальный опыт использования.
- Іван
Андрей, а как по основному вопросу - на сколько часов хватает освещения на одном заряде?

