- СвітланаВідгук від покупця. Продавець: DMID
Дякую за якісний товар та швидку доставку. Особливо приємно що товар українського виробництва.
Я трішки хвилювалася що колір буде занадто жовтим як на фото, але він приємного відтінку, підійде під кольорову гаму любого інтер'єру.
Компактний стіл, ще сподобалося що є защилки на колесах та регулювання висоти. Рекомендую.- Переваги:
- Ціна та якість
- Недоліки:
- Немає
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Вікторія К***Відгук від покупця. Продавець: DMID
Дуже зручний столик! Легко пересувається, регулюється по висоті, ідеальний для роботи за ноутбуком. Гарний колір «дуб золотий» — виглядає стильно в інтер’єрі. Покупкою задоволена
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Сергій Б***Відгук від покупця. Продавець: DMID
Загалом все ок, столик підійшов в сидячому вигляді нажіль на заявлені 90 см висоти не вийшло налаштувати
- Переваги:
- Легкий, коліщатами легко переміщувати, рнгулювання висоти
- Недоліки:
- Невдаломт налаштувати на максимальну висоту
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Яна Ш***Відгук від покупця. Продавець: DMID
Зібрала за 10 хвилин, зручний і легенький)
Висота ідеально регулюється, можна працювати і стоячи і лежачи. Все як на фото- Переваги:
- Легкий і транспортабельний
- Недоліки:
- -
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Ольга В***Відгук від покупця. Продавець: DMID
Столик сподобався. Зручно працювати з ноутбуком. Досить стійкий, зважаючи на конструкцію.
- Переваги:
- Регулювання висоти
- Недоліки:
- Не виявлено
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Юлія З***Відгук від покупця. Продавець: DMID
Зручний стіл, гарний дизайн. Якщо підібрати хороше крісло, вийде чудове робоче місце.
- Переваги:
- Регулюється висота, достатньо місця для ноутбука та екрана.
- Недоліки:
- Критичних недоліків немає
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- АнастасіяВідгук від покупця. Продавець: DMID
Поставила би 4.5, якби можна було.
Столик дуже гарний, зручно що можна регулювати висоту, і ідеально вмістився куди мені було треба.
Єдиний мінус - хотілося б щоб він був трохи стійкішим, а для цього треба певно додати спереду теж планку. Але в цілому, для моїх потреб вистачає)- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
- Карина Б***Відгук від покупця. Продавець: DMID
Столік відмінний
- Недоліки:
- Не знайшли
- Продавець DMID
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
