- Анна Я***Відгук від покупця. Продавець: 43zt
Один раз упал и треснула ручка, купили 4 дня назад
- Анна Я***Відгук від покупця. Продавець: 43zt
Есть одна царапина, но не сильно заметная, а главное что все наклейки абы как на всем велобеге только 2 наклейки нормально, остальные все вздутия и, видимо очень спешили
- Ксюшенька С***Відгук від покупця. Продавець: На прогулку. Колір: Зелений з чорним
Толокар хороший, яскравий, для сына 2.2рочки брала як для віку дитини 3 років. По висоті дуже хороший і легенький, сигнали працюють добре.
- Переваги:
- Яскравий, легкий, є ручка для переноски, зук не дуже голосний.
- Недоліки:
- На другий день почали скрипти колеса.
- На п***
Дякуем за відгук. Раді, що Вам сподобалась іграшка.
Відгуки про товар у інших продавців
